Instagram
1/4
Instagram

 

Paulina Sykut-Jeżyna pojawiła się na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia. Trzeba przyznać, że prezenterkę możemy zaliczyć do grona najlepiej ubranych tego dnia gwiazd. W ostatnim czasie dziennikarka na tego typu imprezach zawsze zwraca uwagę swoim idealnie dobranym strojem. Tym razem Sykut postawiła na elegancję, ale z mocnym akcentem kolorystycznym. Ognista czerwień w wydaniu całościowym jest trudna w stylizacji, jednak dziennikarce nie tylko udało się uniknąć wpadki, ale musimy przyznać, że wygląda po prostu pięknie!

 

Wiemy, skąd pochodzą elementy stylizacji Pauliny Sykut Jeżyny! Zobaczcie, ile trzeba zapłacić za uroczą koszulę z wiązaniem przy szyi...

 

Zobacz: W panterce i białych kozaczkach na salonach - Paulina Sykut nie boi się odważnych trendów! Wiemy, gdzie i za ile można kupić jej ubrania

2/4
Paulina Sykut - Jeżyna pokaz Maciej Zień
Instagram

 

Cały zestaw Pauliny Sykut składa się z czerwonych spodni culotte, które kosztują 1 100 zł, oraz bluzki z ozdobnym wiązaniem przy szyi. Jej cena to 1 139 zł. Stylizacja w całości pochodzi od  Elisabetty Franchi. Dziennikarka uzupełniła ją czarnymi klasycznymi szpilkami oraz małą, elegancką torebką od Fiony Kotur.

 

Okazuje się, że ten zestaw przypadł do gustu fanom Pauliny Sykut. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

 

Wyglądasz rewelacyjnie

Cudnie💕💕💕

Ślicznie Pani wyglada 😍😍😍

Wyglądasz pięknie ❤️

 

To tylko niektóre z prawie trzech tysięcy komentarzy. A czy Wam również podoba się stylizacja dziennikarki? 

3/4
Elisabetta Franchi spodniecena 1 100 zł
Mat. prasowe/Elisabetta Franchi

 

Elisabetta Franchi koszula z wiązaniem cena 1 139 zł

4/4
Elisabetta Franchi spodniecena 1 100 zł
Mat. prasowe/Elisabetta Franchi

 

Elisabetta Franchi spodnie cena 1 100 zł

Więcej na temat Maciej Zień Paulina Sykut