Birkenstocki  w Lidlu
Instagram

Najpierw torby Michaela Korsa, a teraz kultowe klapki w Lidlu. Buty Birkenstock kupimy w świetnej cenie!

Birkenstocki  w Lidlu
Instagram

Lidl po raz kolejny zaskakuje! Niedawno pojawiła się informacja, że w sklepie internetowym marki będzie można kupić torebki Michaela Korsa za 799 zł, a teraz okazuje się, że to nie jedyny kultowy produkt, jaki będzie można kupić w ofercie dyskontu! Okazuje się, że do sprzedaży trafią też klapki Birkenstock, które pokochały niemal wszystkie gwiazdy. Są dostępne już od dziś! Wiemy, ile kosztują!

Kiedy można kupić kultowe Birkenstocki i ile kosztują?

Klapki marki Birkenstock będą dostępne w sklepie internetowym Lidla już od 13 maja. Klienci będą mogli wybierać spośród 6 modeli kultowych klapek, które będą dostępne w 3 kolorach: białym, żółtym oraz pomarańczowym. Barwy te idealnie sprawdzą się na lato. Dostępne będą rozmiary od 35 do 43!

Warto pamiętać, że kultowe klapki podobnie, jak torebki Michaela Korsa kupimy wyłącznie online. Za klapki Birkenstock zapłacimy 99 zł, co oznacza naprawdę atrakcyjną cenę. Ich ceny zaczynają się od 130 zł. Już dziś zajrzyjcie do sklepu internetowego Lidla! Taka okazja może się już nie powtórzyć!

Dlaczego klapki Birkenstock są tak popularne?

Buty marki Birkenstock, nazwa pochodzi od wynalazcy Konrada Birkenstocka, swoją historię zaczynają od profilowanych wkładek, które zostały wykorzystane przy tworzeniu obuwia na zamówienie. Początkowo pełniły funkcję butów ortopedycznych, a ze względu na wygodę korzystali z nich nawe żołnierze. W latach 70. trafiają do Stanów Zjednoczonych, dzięki Margot Fraser, która trafiła na nie podczas urlopu w Niemczech. Od lat 2000 klapki stają się prawdziwym hitem i noszą je niemal wszystkie gwiazdy, blogerki i influencerki. Są niewiarygodnie wygodne stąd, mimo krytykowanego przez niektórych wyglądu, ich ogromna popularność cały czas rośnie.

Zobacz takżeTo prawdziwy hit! Sukienki w stylu Kate kupisz za niecałe 40 zł w Lidlu! Od kiedy? Wiemy!

 

Kultowe Birkenstocki będzie można kupić w Lidlu od 13 maja!

Birkenstocki  w Lidlu
Instagram

 

 

 

Więcej na temat buty Lidl
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13