Małgorzata Kożuchowska w stylizacji Magdy Butrym za 9 tyś zł Małgorzata Kożuchowska na premierze "7 uczuć" Asymetryczne spódnice Zara Sweter Magda Butrym cena 4000 zł Spódnica Magda Butrym cena 3500 zł
Małgorzata Kożuchowska w stylizacji Magdy Butrym za 9 tyś zł
ONS.pl/ mat.prasowe
Hot look?
1/6
Małgorzata Kożuchowska w stylizacji Magdy Butrym za 9 tyś zł
ONS.pl/ mat.prasowe

 

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na premierze filmu "7 uczuć". Aktorka, jak zwykle, zachwyciła swoją stylizacją. W końcu jest uważana za jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Kożuchowska zazwyczaj stawia na klasyczną elegancję, tym razem jednak zdecydowała się na bardziej ekstrawagancki look z asymetryczną spódnicą w roli głównej. 

 

Zestaw gwiazdy to projekt Magdy Butrym i w całości jest dostępny w sklepie projektantki. Swoją stylizację Kożuchowska umieściła  na instagramie. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Jak się okazuje ten look przypadł do gustu fanom aktorki.

 

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska będzie babcią? Aktorka potwierdziła informację!

 

W galerii znajdziecie poszczególne elementy stylizacji Małgorzaty Kożuchowskiej. Cena oryginalnego zestawu to koszt ok. 9 tyś. zł. Znaleźliśmy podobne, asymetryczne spódnice w Zarze, a ich ceny nie zrujnują nam kieszeni. Zaczynają się już od 109 zł!

Podoba Wam się aktorka cała w czerni?

 

2/6
Małgorzata Kożuchowska na premierze "7 uczuć"
ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska na premierę filmu "7 uczuć" wybrała wełniany sweter z domieszką kaszmiru za 4 000 tyś. zł, do tego jedwabna spódnica z rozcięciem i frędzlami za 3 500 tyś. oraz skórzany pasek. Cały zestaw to projekt Magdy Butrym. Na uwagę zasługuje też idealna, jak zawsze, fryzura i makijaż. 

3/6
Asymetryczne spódnice Zara
Mat. prasowe

Asymetryczne spódnice w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej znajdziecie w sieciówkach. Zara ma w swojej ofercie duży wybór spódnic z rozcięciem, a ich ceny zaczynają się od 109 zł. Możemy wybrać czarny klasyczny model za 139 zł lub asymetryczną spódnicę w modną panterkę za 119 zł. Któryś z modeli znajdzie się w Waszej szafie?

4/6
Sweter Magda Butrym cena 4000 zł
Mat. prasowe

Sweter Magda Butrym cena 4000 zł

5/6
Spódnica Magda Butrym cena 3500 zł
Mat. prasowe

Spódnica Magda Butrym cena 3500 zł.

6/6
Pasek Magda Butrym cena 1200 zł
Mat. prasowe

Pasek Magda Butrym cena 1200 zł

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska