Sylwia Przybysz
Instagram

Wywołują uśmiech i miłe wspomnienia, są totalnym hitem sezonu! Tej wiosny stawiamy na t-shirty z nadrukiem ulubionych bohaterów z kreskówek! Co o tym myślicie? Nam bardzo spodobał się ten trend i postanowiliśmy przeszukać wszystkie popularne sieciówki, gdzie jak się okazuje można znaleść oryginalne koszulki z kolorowym nadrukiem!

 

 

Hit sezonu -bohater kreskówki na t-shircie! Gdzie kupić i jak je nosić?

 

Wszyscy kochamy i nosimy  t-shirty,  niewątpliwie są najczęściej kupowaną częścią garderoby i co roku  zdobywają coraz więcej fanów. W swojej szafie ma je również najpopularniejsza gwiazda młodego pokolenia Sylwia Przybysz. Na Instagramie często umieszcza zdjęcia w kolorowych koszulkach z ulubionym zespołem lub właśnie bohaterem kreskówki np. słoniem Dumbo! Piosenkarka bardzo często ubiera się w sieciówkach również bluzka w której zaprezentowała się ostatnio pochodzi z sieciówki Bershka i kosztuje 59 zł. Warto się zainspirować ponieważ tej wiosny właśnie nadruk kultowych bohaterów z ulubionych kreskówek to motyw, który warto wybrać.  Myszka Miki, kaczor Donald, Snoopy czy Superman to klasyki ale prawdziwym hitem są: śpiąca królewna, Arielka, lub dzwoneczek z "Piotrusia Pana”! 

Nosimy je do szkoły, do pracy, na randkę i imprezę! Będą idealnie się prezentować z dżinsami, skórzaną spódnicą i marynarką! U nas zobaczysz, gdzie je kupić! Zatem przypomnij sobie swojego ulubionego bohatera i ruszaj na zakupy!

 

Poniżej zobaczcie osiem najzabawniejszych i stylowych t-shirtów! Ceny zaczynają się już od 29 zł!

 

 

1/8
T-shirt z nadrukiem Hause
Mat. prasowe

House, 39,99 zł

2/8
Sylwia Przybysz Zara
Mat. prasowe

Zara, 69,90 zł

4/8
T-shirt z nadrukiem Reserved
Mat. prasowe

Reserved, 39,99 zł

5/8
T-shirt z nadrukiem Bershka
Mat. prasowe

Bershka, 59,90 zł- to ulubiony t-shirt Sylwi Przybysz!

6/8
T-shirt z nadrukiem Zara
Mat. prasowe

Zara, 59,90 zł

7/8
T-shirt z nadrukiem Sinsay
Mat. prasowe

Sinsay, 29,99 zł

Więcej na temat Sylwia Przybysz