Mat. prasowe

Wiosna to świetna okazja do tego, aby odświeżyć nieco swoją garderobę. Pora wprowadzić do niej kolory i wzory. Najlepiej wziąć przykład z Katarzyny Cichopek, która poczuła już powiew wiosny. Aktorka opublikowała niedawno na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w żółtej spódnicy w kwiaty polskiej marki Cocho. 

Czuje wiosnę 🌸🌼🌻🌺💐 w powietrzu, a Wy? - napisała Katarzyna Cichopek pod fotografią. 

Z czym łączyć spódnice w kwiaty?

Spódnice w kwiaty to absolutny hit sezonu! Jest to idealny wybór na ciepłe, wiosenne dni. Świetnie sprawdzą się na co dzień, jak również na specjalne okazje - na przykład podczas randki z ukochanym. Zwiewne spódnice w kwiaty można nosić na różne sposoby. Świetnie sprawdzą się zarówno w połączeniu z klasycznymi białymi trampkami, botkami, balerinami, jak również z szpilkami czy też sandałkami na obcasie. W chłodniejsze dni spódnicę w kwiaty możesz połączyć z wełnianym swetrem - tak, jak zrobiła to Katarzyna Cichopek. 

Specjalnie dla was przejrzeliśmy oferty znanych sieciówek, aby znaleźć spódnice w kwiaty podobne do tej, którą nosi Kasia Cichopek. Jej model kosztował 450 zł. My znaleźliśmy takie, za które zapłacisz nawet... 22 zł!

1/8
Mat. prasowe

Spódnica we wzory, H&M 129,99 zł

2/8
Mat. prasowe

Spódnica we wzory, NA-KD 22,40 zł

3/8
Mat. prasowe

Spódnica we wzory, Medicine 89,90 zł

4/8
Mat. prasowe

Spódnica we wzory, NA-KD 40,18 zł

5/8
Mat. prasowe

Spódnica we wzory, Mohito 129,99 zł

6/8
Mat. prasowe

Spódnica we wzory, Mango 199,90 zł

7/8
Mat. prasowe

Spódnica we wzory, Zara 139 zł

Więcej na temat Katarzyna Cichopek spódnica