Ania Lewandowska Anna Lewandowska Jeansowy zestaw w stylu Lewandowskiej Balenciaga buty sportowe triple S cena  2 559,00  zł Kurtka Levi's cena 1 297,80 zł
Ania Lewandowska
1/5
Ania Lewandowska

 

Anna Lewandowska uwielbia chwalić się swoimi stylizacjami na Instagramie. Ostatnio jej ulubioną marką jest zdecydowanie - Balenciaga. Trenerka coraz częściej wybiera casualowe zestawy. Tak było tym razem!  Gwiazda Instagrama opublikowała swoje zdjęcie w stylizacji za ponad 4 tys. zł. Oczywiście dla Anny Lewandowskiej nie jest to duży wydatek, ale już dla większości kobiet - tak. Dlatego poszukaliśmy podobnych ubrań w popularnych sieciówkach. Okazuje się, że zestaw w stylu Lewandowskiej kupimy już za 500 zł. To ogromna różnica!

 

Zobacz: Anna Lewandowska i Marcelina Zawadzka pokochały tę zmysłową sukienkę! Która z nich wygląda w niej lepiej? GŁOSUJ

 

Sprawdź w galerii, ile kosztują poszczególne elementy stylizacji Anny Lewandowskiej? I koniecznie zobacz alternatywną wersję zestawu gwiazdy!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szczęście😊 Czym jest dla Ciebie szczęście? • Szczęście to życie w zgodzie z samym sobą – ja np. słucham swojego wewnętrznego głosu i nie daje go zagłuszyć opiniami innych (a jest ich wiele :)) • Szczęście to skupienie się na tym co naprawdę ważne – warto wyznaczać sobie priorytety i skupiać się na ważnych dla nas rzeczach i celach. Rodzina, przyjaciele i zdrowie! • Szczęście to teraźniejszość – taki niby banał - ale mnie się podoba ❤️ czerpię radość z każdej chwili, która trwa, bo nigdy się nie powtórzy. • Szczęście to pozytywne emocje – będąc życzliwym i uśmiechnietym do siebie uśmiechamy się też do osób wkoło nas. To zaraża i jest to pozytywny nawyk😊👌🏼 A dla Ciebie czym jest szczęście? #healthyplanbyann #annalewandowska #positivevibes Happiness😊 What happiness means to you? • Happiness is a life in harmony with yourself - for example I listen to my inner voice and I don’t allow myself to drown in the opinion of others (and there are many :)) • Happiness is focusing on what is really important - it is worth setting priorities and focusing on important things and goals. Family, friends and health! • Happiness is a present moment- a kind of cliché - but I like it ❤️ I enjoy every moment that lasts, because it will never happen again. • Happiness is positive emotions - smiling and smiling to each other, we also smile at people around us. It’s contagious and it is a positive habit! And what is happiness for you?

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

Na stylizację Lewandowskiej złożyły się kultowe już buty Balenciaga, do kupienia na Vitkac.com za 2 500 zł, kurtka Levi's za 1 200 zł i klasyczne niebieskie jeansy. Prosty, a zarazem supermodny zestaw! 

Anna Lewandowska zdjęcie z jeansową stylizacją opublikowała jako tło do posta o szczęściu. Trenerka napisała, czym dla niej jest szczęście i zachęciła swoich fanów, aby napisali - co ono dla nich oznacza.

 

Szczęście to życie w zgodzie z samym sobą – ja np. słucham swojego wewnętrznego głosu i nie daje go zagłuszyć opiniami innych (a jest ich wiele :))

Szczęście to skupienie się na tym co naprawdę ważne – warto wyznaczać sobie priorytety i skupiać się na ważnych dla nas rzeczach i celach. Rodzina, przyjaciele i zdrowie! • Szczęście to teraźniejszość – taki niby banał - ale mnie się podoba ❤️ czerpię radość z każdej chwili, która trwa, bo nigdy się nie powtórzy.

 

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać... W ciągu kilku godzin pojawiło się tysiące komentarzy z receptami na szczęście!  

Zobacz koniecznie naszą propozycję stylizacji Anny Lewandowskiej, którą kupicie w sieciówkach!

3/5
Jeansowy zestaw w stylu Lewandowskiej
Mat. prasowe

Podobny zestaw do tego, który ma Anna Lewandowska bez problemu skompletujemy w sieciówkach. Kurtka jeansowa to absolutny must have w szafie każdej kobiety, a oversize'owy model kupimy w Zarze za 199 zł. Klasyczne jeansy to cena ok. 90 zł. Najdroższym elementem stylizacji będą sportowe buty. Modele inspirowane butami Balenciaga znajdziemy m.in. w Zarze. Ich ceny zaczynają się od 199 zł. 

Macie ochotę wybrać się na zakupy?

 

Zobacz: Siwiec założyła sweter z Zary, ale to jej spódniczka w panterkę okazała się hitem! Wiemy, gdzie ją kupić

4/5
Balenciaga buty sportowe triple S cena  2 559,00  zł
Mat. promocyjne

 Balenciaga buty sportowe "Triple S" cena 2 559,00 zł.

5/5
Kurtka Levi's cena 1 297,80 zł
Mat. promocyjne

Kurtka Levi's cena 1 297,80 zł.

Więcej na temat Anna Lewandowska