Czarna sukienka z koronką Edyta Herbuś w czarnej sukience Różowo-czarna sukienka z koronką Czarna sukienka z koronką Czarna sukienka z koronką
Czarna sukienka z koronką
1/11
Czarna sukienka z koronką

Edyta Herbuś zachwyciła w bieliźnianej sukience od duetu MMC na otwarciu nowego miejsca w Warszawie - "Przystanek miłość". Aktorka świetnie połączyła satynową kreację z wełnianym, ciepłym swetrem na zasadzie kontrastu. Nie da się ukryć, że wyszło świetnie, a Edyta Herbuś ewidentnie śledzi trendy. Od kilku miesięcy na wybiegach królują bieliźniane sukienki, które możemy zakładać nie tylko do sypialni.  Świetnie się sprawdzą także na wieczornym wyjściu lub na imprezie. W połączeniu ze szpilkami to naprawdę gorący zestaw! Dla mniej odważnych dziewczyn polecamy balerinki, dzięki którym z pewnością będziesz czuła się komfortowo.

 

Bieliźniane sukienki, czyli tzw. slip dresses mają wyglądać tak, jakbyś właśnie wstała z łóżka. Charakteryzują je prosty krój, cienkie ramiączka, delikatna tkanina i często wykończenie koronką. Trend ten zapoczątkowała już w latach 90. Kate Moss, która tego typu sukienki łączyła z męskimi marynarkami czy rockowymi ramoneskami.  Ty możesz nosić to podobnie, a slip dresses znajdziesz w niemal każdej sieciówce. Która podoba Ci się najbardziej?

 

Zobacz: Chcesz być modna tej jesieni? Postaw na ubrania w kolorze musztardowym! Gdzie je kupić? SHOPPING

2/11
Edyta Herbuś w czarnej sukience
3/11
Różowo-czarna sukienka z koronką
4/11
Czarna sukienka z koronką
5/11
Czarna sukienka z koronką
6/11
Biała sukienka z czarną koronką
7/11
Złota sukienka maxi
8/11
Czarna sukienka z koronką
9/11
Sukienka ze złotą nitką
10/11
Złota sukienka na cienkich ramiączkach
11/11
Edyta Herbuś w rozpuszczonych włosach
Więcej na temat sukienki Edyta Herbuś shopping