Dmuchane materace Dmuchany materac tęcza #Poolfun, 299 zł Dmuchany materac rożek Chillsklep.pl, 80 zł Dmuchany materac jednorożec #Poolfun, 299 zł Dmuchany materac arbuz BlueGarden, 139 zł
Dmuchane materace
Mat. promocyjne
1/11
Dmuchane materace
Mat. promocyjne

Akcesoria, których szukamy o tej porze roku to zazwyczaj okulary przeciwsłoneczne, sandałki, kostiumy kąpielowe czy szorty. Klasyki, dzięki którym z łatwością przejdziemy z plaży na basen, a następnie na piknik i na imprezę. 

 

Więcej: Makijaż na basen: kosmetyki wodoodporne, henna brwi i rzęs, makijaż permanentny, zabieg trwałego przedłużania rzęs

 

Ale w 2017 roku, ulubionym dodatkiem absolutnie każdego jest jedna rzecz – ekstrawagancki, kolorowy materac do pływania. Od łabędzi czy flamingów aż po arbuzy czy nawet homary – tego lata żaden wakacyjny post na instagramie nie jest kompletny bez tych krzykliwych, plastikowych akcesoriów.

 

Kim Kardashian
Instagram

 

Kto je ma? Dosłownie wszyscy – Joanna Krupa, Jessica Mercedes, Marina Łuczenko, Dawid Woliński, Ewelina Lisowska, Marina Łuczenko, Sylwia Przybysz, Kasia Cerekwicka, Anna Popek, Kim Kardashian, Bella Hadid, Taylor Swift i Calvin Harris… Uff! Naprawdę wszyscy.

 

Zobacz też: Materiałowy lub silikonowy czepek, ręcznik z mikrofibry i własna suszarka – niezbędnik na basen

 

 

Skąd ta moda? Estetyka A.D. 2017 to już nie ściany z wyeksponowanymi ścianami i lampy z miedzianego drutu. Zamiast minimalizmu wyobraźcie sobie imprezę na basenie gdzieś na Florydzie w środku lata z drinkami z palmą. Paleta barw? Róż i zieleń (flaming i palma, plaster arbuza). Kształty? Ananasy, kaktusy, kieliszki do martini – cokolwiek co kojarzy się ze słonecznymi wakacjami, retro kiczem i beztroską americaną.

 

Więcej: Chodakowska, Krupa, Woliński... pokochali tę wyspę. Zobaczcie, jak gwiazdy wypoczywają na Mykonos

 

 

„Jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich”, mówi przysłowie. Dlatego znaleźliśmy dla Was 10 propozycji kolorowych kół do pływania tak żebyście mogli poczuć beztroski kicz lata 2017 ;). Zajrzyjcie do naszej galerii!

 

2/11
Dmuchany materac tęcza #Poolfun, 299 zł
Mat. promocyjne
3/11
Dmuchany materac rożek Chillsklep.pl, 80 zł
Mat. promocyjne
4/11
Dmuchany materac jednorożec #Poolfun, 299 zł
Mat. promocyjne
5/11
Dmuchany materac arbuz BlueGarden, 139 zł
Mat. promocyjne
6/11
Dmuchany materac ananas Chillsklep.pl, 150 zł
Mat. promocyjne
7/11
Dmuchany łabędź #Poolfun, 199 zł
Mat. promocyjne
8/11
Dmuchany flaming Sinsay, 159,99 zł
Mat. promocyjne
9/11
Dmuchany flaming na drinki #Poolfun, 145 zł
Mat. promocyjne
10/11
Dmuchane koło do pływania pączek Mango, 79,99 zł
Mat. promocyjne
11/11
Zestaw 8 dmuchanych kawałków pizzy do pływania, Amazon, 609 zł
Mat. promocyjne