Black Friday 2017
East News

Ważna wiadomość przed wyprzedażami! Czy w Black Friday sklepy są dłużej otwarte?

Black Friday 2017
East News

 

Black Friday to prawdziwe zakupowe szaleństwo nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Ten dzień cieszy się coraz większą popularnością również w naszym kraju. Podczas wyprzedaży mamy szansę kupić bożonarodzeniowe prezenty dla naszych bliskich z dużym wyprzedzeniem i w atrakcyjnej cenie. A co ważniejsze ominie nas świąteczna gorączka w sklepach i poszukiwanie prezentów na ostatnią chwilę. Zobaczcie, które sklepy będą otwarte dłużej w Black Friday!

 

Zobacz:  Te sklepy wcześniej zaczynają Black Friday. Mamy listę!

 

Jak przygotować się do Black Friday?

Warto pamiętać, że Black Friday 2018 przypada w piątek 23 listopada. Do Czarnego Piątku warto się wcześniej przygotować! Co to oznacza w praktyce? Najlepiej wcześniej sprawdzić, gdzie i jakie są promocje. Zdecydować, czy zakupy robimy w sklepach stacjonarnych, czy internetowych. I oczywiście założyć budżet na tę okazję. 

 

Które sklepy są dłużej otwarte w Black Friday?

Do zakupowego szaleństwa odpowiednio przygotowują się galerie i duże centra handlowe. Wiele z nich wydłuża godziny pracy w Black Friday, aby każdy mógł skorzystać z wyprzedaży. W takiej akcji co roku bierze udział między innymi Blue City w Warszawie, które tego dnia jest otwarte do godziny 23.00. Godziny otwarcia zmienia też Arkadia czy Złote Tarasy. Warto pamiętać, że wiele marek zaczyna Black Friday w sklepach internetowych już w czwartek po godzinie 22.00

 

Planujecie zakupy w Black Friday?

 

Zobacz: Czy można zwracać rzeczy kupione na Black Friday?

 

Black Friday 2017 w Zarze: najlepsze rzeczy
Mat. promocyjne

Więcej na temat Zara wyprzedaze Black Friday
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43