Black Friday 2017
East News

Ważna wiadomość przed wyprzedażami! Czy w Black Friday sklepy są dłużej otwarte?

Black Friday 2017
East News

 

Black Friday to prawdziwe zakupowe szaleństwo nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Ten dzień cieszy się coraz większą popularnością również w naszym kraju. Podczas wyprzedaży mamy szansę kupić bożonarodzeniowe prezenty dla naszych bliskich z dużym wyprzedzeniem i w atrakcyjnej cenie. A co ważniejsze ominie nas świąteczna gorączka w sklepach i poszukiwanie prezentów na ostatnią chwilę. Zobaczcie, które sklepy będą otwarte dłużej w Black Friday!

 

Zobacz:  Te sklepy wcześniej zaczynają Black Friday. Mamy listę!

 

Jak przygotować się do Black Friday?

Warto pamiętać, że Black Friday 2018 przypada w piątek 23 listopada. Do Czarnego Piątku warto się wcześniej przygotować! Co to oznacza w praktyce? Najlepiej wcześniej sprawdzić, gdzie i jakie są promocje. Zdecydować, czy zakupy robimy w sklepach stacjonarnych, czy internetowych. I oczywiście założyć budżet na tę okazję. 

 

Które sklepy są dłużej otwarte w Black Friday?

Do zakupowego szaleństwa odpowiednio przygotowują się galerie i duże centra handlowe. Wiele z nich wydłuża godziny pracy w Black Friday, aby każdy mógł skorzystać z wyprzedaży. W takiej akcji co roku bierze udział między innymi Blue City w Warszawie, które tego dnia jest otwarte do godziny 23.00. Godziny otwarcia zmienia też Arkadia czy Złote Tarasy. Warto pamiętać, że wiele marek zaczyna Black Friday w sklepach internetowych już w czwartek po godzinie 22.00

 

Planujecie zakupy w Black Friday?

 

Zobacz: Czy można zwracać rzeczy kupione na Black Friday?

 

Black Friday 2017 w Zarze: najlepsze rzeczy
Mat. promocyjne

Więcej na temat Zara wyprzedaze Black Friday
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27