Córka Pauliny Sykut-Jeżyny w kurtce Endo Róża Jeżyna w kurtce endo Kurtka dziecięca Endo cena 189,00 zł Czapka Cool Club Smyk cena 15 zł
Córka Pauliny Sykut-Jeżyny w kurtce Endo
Instagram
Słodki zestaw!
1/4
Córka Pauliny Sykut-Jeżyny w kurtce Endo
Instagram

 

Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała na Instagramie zdjęcie z rodzinnego spaceru ze swoją córką. Piękna pogoda zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dziennikarka pochwaliła się, że Róża jest aktualnie na etapie zadawania pytań. Dziewczynka jest ciekawa świata i jak każde dziecko w jej wieku ma milion pytań:

 

Mamu, a co to? Co to jest? ❤️ Pyta o wszystko 😁 Jest tak ciekawa świata i pełna entuzjazmu, że nawet wiewiórka w parku zaniechała ucieczki i postanowiła się z nią zapoznać . 

 

Oczywiście największą uwagę przyciągnęły stylizacje mamy i córki. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pytań o kurtkę małej Róży i sukienkę Pauliny Sykut. Sprawdziliśmy, gdzie kupić zestaw, w jakim pojawiła się Róża Jeżyna i  skąd pochodzi sukienka dziennikarki. Ubrania pochodzą z popularnych sklepów! W galerii znajdziesz marki ubrań.

 

Zobacz:  Paulina Sykut-Jeżyna w szarym płaszczu za 699 zł. Modne płaszcze w szarym kolorze znaleźliśmy już od 199zł!

2/4
Róża Jeżyna w kurtce endo
Instagram

Bordowa kurtka Róży pochodzi ze sklepu Endo. Jest ona dostępna w sklepie internetowym marki za cenę 189 zł. Z kolei szarą czapkę z uszami kupimy w Smyku. Czapka jest aktualnie przeceniona i zapłacimy za nią 15 zł.

 

Uwagę wzbudziła też stylizacja Pauliny Sykut. Ubrania, które ma na sobie pochodzą z popularnych sklepów, więc bez problemu kupimy je, nie rujnując naszego portfela. Sukienka w kratkę dostępna jest w aktualnej kolekcji Mohito, a szary płaszcz kupimy w Tiffi. 

 

3/4
Kurtka dziecięca Endo cena 189,00 zł
Mat. prasowe

Kurtka dziecięca Endo cena 189,00 zł

4/4
Czapka Cool Club Smyk cena 15 zł
Mat. promocyjne

Czapka Cool Club Smyk cena 15 zł

Więcej na temat Paulina Sykut