Julia Weniawa pozuje w kowbojkach w łaty Anna Lewandowska w beżowych botkach, które wydłużają nogi! Małgorzata Rozenek-Majdan w czarnych kowbojkach Małgorzata Rozenek-Majdan w białych botkach z frędzlami
Botki na jesień 2019 w stylu Rozenek do 200 złotych
Instagram/materiały prasowe

Jesień tuż, tuż! A ty nie masz jeszcze swoich idealnych botków? Czas to zmienić! Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa już swoje mają, dlatego zainspiruj się nimi. Na co zdecydujesz się w tym roku? Klasyczne czarne kowbojki, beżowe botki na słupku, a może szalone białe kowbojki z frędzlami? Specjalnie dla was przygotowaliśmy listę najmodniejszych botków zgodnych z trendami na jesień/zima 2019. Które z nich wybierzesz?

Zobacz także: Cętki i neony wracają! Oto 7 najważniejszych trendów, które będziemy nosić tej jesieni

 

1/4
Julia Weniawa pozuje w kowbojkach w łaty
Instagram

Botki w zwierzęce wzory to totalny hit sezonu jesień/zima 2019. Wie o tym doskonale Julia Wieniawa, która swoje kowbojki w krowie łatki ma już w szafie.

 

2/4
Anna Lewandowska w beżowych botkach, które wydłużają nogi!
Instagram / Anna Lewandowska

Botki, które będą królować w sezonie jesień/zima 2019, to beżowe botki na słupku. W swojej szafie taką parę ma  już Anna Lewandowska. Wybierzcie je, jeśli chcecie optycznie wydłużyć swoje nogi!

 

3/4
Małgorzata Rozenek-Majdan w czarnych kowbojkach

Kolejny hit wśród botków to czarne klasyczne kowbojki. W tym sezonie zdecydowała się na nie Małgorzata Rozenek-Majdan. 

 

4/4
Małgorzata Rozenek-Majdan w białych botkach z frędzlami

Kolejna propozycja botków Małgorzaty Rozenek-Majdan należy do zdecydowanie odważniejszych. Białe kowbojki z frędzlami idealnie skomponują się z jeansową sukienką jak u Rozenek. Zaryzykuj!

 

Więcej na temat Reserved Zara H&M