Barbara Kurdej-Szatan,  spodnie House
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan jest współprowadzącą nowy taneczny show TVP "Dance dance dance". W programie możemy zobaczyć ją obok Tomasza Kammela. Gwiazda, która do tej pory wybierała efektowne, ale dosyć proste stylizacje, tym razem zaskakuje! W ostatnim odcinku zaskoczyła bluzką z lakierowanej skóry w mocnym kolorze, która swoim krojem wyraźnie nawiązywała do lat 90. Zestawiła ją ze spodniami w stylu mom jeans, które możemy kupić w jednej ze znanych sieciówek. Zobaczcie, ile kosztuje ten model!

1/3
Jeansy mark House cena 139 zł
Mat. prasowe

Spodnie w stylu mom jeans przed kostkę z  kolorowymi haftami, które miała na sobie Basia Kurdej-Szatan można kupić w aktualnej kolekcji marki House. Ten model kosztuje 139 zł i jest on dostępny zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. 

 

2/3
Barbara Kurdej-Szatan
Instagram

Widać, że mocny niebieski kolor przypadł do gustu aktorce, w końcu to już kolejny raz z rzędu wybrała stylizację w tej tonacji. Poprzednio zaprezentowała się w krótkiej sukience z bufiastymi rękawami i paskiem, podkreślającym talię. Tym razem wybór padł na obszerne spodnie i seksowną bluzkę. Trzeba przyznać, że zestawy w stylu lat 90. wyjątkowo pasują aktorce! Być może znów zdecyduje się na podobny look.

3/3

Trzeba przyznać, że stylizacje Basi Kurdej-Szatan w programie "Dance dance dance" są jednymi z najodważniejszych, jakie gwiazda do tej pory wybierała. Podobają Wam się?

Zobacz takżeKurdej-Szatan i Gąsiewska najlepiej ubranymi gwiazdami na ramówce TVP. Która wyglądała lepiej?

Więcej na temat House Barbara Kurdej-Szatan