Kasia Tusk w apaszce
Instagram

Apaszki to jeden z najgorętszych trendów sezonu. Jeśli chcesz być na czasie, ale najchętniej przemycasz modowe hity w postaci dodatków - ten trend jest wprost idealny dla ciebie. Ten wielofunkcyjny element garderoby możemy nosić na mnóstwo sposobów. Dlatego stał się ulubionym dodatkiem gwiazd, a niektóre z nich już się z nim nie rozstają. Jedną z nich jest Kasia Tusk. Blogerka jest znana z tego, że w swoich zestawach inspiruje się stylem paryżanek, a moda na wiązanie apaszki we włosach to trend, który dominuje na francuskich ulicach. 

Jak nosić apaszkę?

Apaszki można nosić na mnóstwo sposobów i to ich główna zaleta. Hitem są wiązane na kucykach lub wplecione w tzw. messy bun. Idealnie sprawdzą się w zestawie z białą koszulą, jeśli przewiążemy ją na szyi, a latem możemy zawiązać apaszkę na rączce torebki lub plecionego koszyka. Z pewnością jest to dodatek, który każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. 

Apaszki i wzorzyste chustki w postaci dodatków pojawiły się na światowych wybiegach, a teraz są w zasięgu każdej z nas dostępne w topowych sieciówkach. Sprawdziliśmy, gdzie można kupić apaszki w stylu Kasi Tusk już od 19 zł!

Zobacz także Katarzyna Tusk jako młoda mama może zarobić na swoim blogu fortunę, ile dokładnie?

1/8
Apaszka NA-KD w paski
Mat. prasowe

Apaszka NA-KD cena 60 zł

2/8
Apaszka NA-KD w stylu Tusk
Mat. prasowe

Apaszka NA-KD cena 52 zł

3/8
Chustka w groszki
Mat. prasowe

Chustka we wzory Mohito cena 29 zł

5/8
Apaszka marynarski wzór
Mat. prasowe

Apaszka Reserved cena 39 zł

6/8
Apaszka NA-KD  w grochy
Mat. prasowe

Apaszka NA-KD cena 52 zł

7/8
Apaszka czerwono- niebeska
Mat. prasowe

Apaszka Mohito cena 29 zł

8/8
Chustka w łańcuchowy wzór Mohito
Mat. prasowe

Chustka we wzory Mohito cena 29 zł

Więcej na temat Kasia Tusk