schwarzy-itp
Adobe Stock

Zapomnij o diecie i odkryj sekretny sposób na ciało bogini!

schwarzy-itp
Adobe Stock

Czy uważasz, że idealne ciało mogą mieć tylko wybrańcy? Jesteś przekonana, że piękna sylwetka zawsze oznacza dużo wyrzeczeń? Cóż, trochę jest w tym prawdy. Na szczęście, medycyna i technologia idą do przodu. Dzięki temu powstają rozwiązania dla osób, które mają gorszy metabolizm lub po prostu mniej czasu (i chęci) na wielogodzinne ćwiczenia oraz liczenie kalorii. My jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi! Skoro można cieszyć się życiem i smukłą sylwetką, to czemu z tego nie skorzystać?:) 

Schwarzy - co to takiego? 

Jednym z przełomowych urządzeniem jest Schwarzy włoskiej marki DEKA. Co w nim niezwykłego? Po pierwsze, wykorzystujące pole elektromagnetyczne do budowania mięśni i modelowania ciała. Autorska technologia FMS, czyli Focused Magnetic Stimulation (Skoncentrowana stymulacja magnetyczna) wyzwala intensywne skurcze w celu dogłębnej stymulacji mięśni, powodując lipolizę w komórkach tłuszczowych oraz apoptozę po uszkodzeniu adipocytów. Efekt? Redukcja tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni. 

schwarzy-itp
Adobe Stock

Po drugie, Schwarzy oddziałuje na różne obszary ciała. Dzięki elektrodzie dostosowuje się do kształtu brzucha, pośladków, rąk i nóg, a następnie powoduje skurcze mięśni poprzez skoncentrowaną energię magnetyczną. Gwałtowna zmiana pola magnetycznego, generowana przez urządzenie, przekazuje prąd bezpośrednio w głąb tkanki mięśniowej, kurcząc ją i uwalniając. Jakie rezultaty możesz zauważyć po kilku sesjach? Napięcie, wzmocnienie mięśni i redukcję zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Z Schwarzy kaloryfer na brzuchu nie stanowi żadnego problemu!

Jak wygląda zabieg? 

Liczba zabiegów uzależniona jest od kondycji ciała i mięśni, jednak zaleca się wykonanie od 6-8 sesji. Każda z nich trwa ok. 30 minut. W czasie jednego zabiegu dochodzi od 20 000 do 60 000 skurczy mięśni! Wyobraź sobie, ile brzuszków albo przysiadów musiałabyś zrobić, żeby osiągnąć taki efekt sama:). Zabieg wykonuje się w ubraniach i nie wymaga okresu rekonwalescencji – od razu będziesz mogła wrócić do codziennych zajęć. 

schwarzy
Mat.prasowe

Czego możesz się spodziewać? 

Już po pierwszej sesji zobaczysz, że skóra poddana działaniu Schwarzy od razu staje się napięta, ujędrniona i wzmocniona. Jednak najlepsze rezultaty widać od 2 do 4 tygodni od ostatniej sesji. 

My na pewno przetestujemy moc Schwarzy, a ty? :) 

Materiał powstał z udziałem marki ITP

Więcej na temat medycyna estetyczna
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55