Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Naszyjnik Mai Sablewskiej
ONS
Fleszstyle

Sablewska wystylizowała uczestniczkę swojego programu na Pieńkowską. Podobieństwo jest uderzające

Porównajcie zdjęcia

W życiu Mai Sablewskiej zaszły ostatnio poważne zmiany. Gwiazda podczas pobytu w Nowym Jorku z ukochanym, zaręczyła się. Stylistka z pewnością zapamięta ten wyjazd na długo. Zobacz: Sablewska zaręczyła się! Mazolewski zrobił jej ogromną niespodziankę

W swoim programie "Sablewskiej sposób na modę" udowadnia uczestniczkom, że miłość jest najważniejsza i żeby być szczęśliwym trzeba najpierw pokochać siebie. Aby poprawić samopoczucie kobietom gwiazda zmienia ich styl ubierania się,  a czasem nawet sposób myślenia. Szczególnie zaskakująca jest jedna z ostatnich metamorfoz. Iwona została wystylizowana na dziennikarkę... Jolantę Pieńkowską. Podobieństwo jest widoczne na pierwszy rzut oka, a w Cosmopolitan pojawiła się nawet cała sesja.

Widzicie podobieństwo?

Zobacz: Nowa twarz Jolanty Pieńkowskiej
 


 

Sablewska i Mazolewski na imprezie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Sablewska przerażona swoim ślubem
ONS
Newsy
Przerażona Maja Sablewska w tabloidzie: Boję się ślubu!
Jednak nie zostanie żoną Wojciecha Mazolewskiego?

Maja Sablewska z pewnością nie może narzekać na brak pracy. Stylistka prowadzi własny program "Sablewskiej sposób na modę", jest ambasadorką kolekcji butów a ostatnio pochwaliła się, że zaprojektuje linię kapeluszy. Zobacz: Były sukienki, buty, a teraz? Maja Sablewska zaprojektuje... Była menedżerka gwiazd odnosi sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale również i prywatnym. Sablewska już od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Wojciechem Mazolewskim. Kilka tygodni temu muzyk oświadczył się swojej partnerce. Para zaręczyła się podczas wizyty w Nowym Jorku. Wszystko wskazywało wówczas, że już wkrótce odbędzie się wielki ślub. Okazuje się niestety, że Maja Sablewska nie zamierza zbyt szybko powiedzieć TAK swojemu narzeczonemu . W rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy" stylistka zdradziła, że jest przerażona wizją ślubu. - Jestem niezależną kobietą... Boję się ślubu! I to naprawdę szczerze - zdradziła Sablewska. To jest coś, co nawet nie mieści się w jakiejkolwiek odległości mojego wzroku. Więc na razie cieszę się i delektuję tym, co wydarzyło się w Nowym Jorku. Wygląda więc na to, że nie prędko zobaczymy stylistkę w białej sukni. Jesteście zaskoczeni? Zobacz na Polki.pl: Maja Sablewska- Od menedżerki do gwiazdy Sablewska i Mazolewski razem na imprezie:  

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski na randce
Newsy
Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski wrócili do siebie! Pokazali urocze ZDJĘCIE

Maja Sablewska wróciła do Wojtka Mazolewskiego? Gwiazda TVN świętuje 40. urodziny swojego partnera. Prowadząca "Sablewskiej sposób na modę" pokazała na Instagramie wspólne zdjęcie z ukochanym i złożyła mu życzenia. Tym samym po raz pierwszy oficjalnie potwierdziła, że znowu są razem.    Gwiazda TVN i muzyk rozstali się kilka miesięcy temu. Mówiło się wówczas, że powodem zakończenia ich związku była niewierność Wojtka Mazolewskiego. Kiedy wydawało się, że nic już ich nie łączy, pojawiły się w mediach ich wspólne zdjęcia z wakacji. Sablewska i Mazolewski na początku tego roku wybrali się razem w romantyczną podróż na Półwysep Arabski. Ostatnio także Wojtek Mazolewski towarzyszył swojej partnerce na imprezie urodzinowej Natalii Kukulskiej .   Zobaczcie, jakie zdjęcie Maja Sablewska wstawiła na Instagramie. Fajnie razem wyglądają?   Zobacz także: Wojtek Mazolewski ważył tylko 47 kiloramów! Co się stało? Lekarze wykryli u niego guza   Maja Sablewska pochwaliła się wspólną fotką z Wojtkiem Mazolewskim. Była menadżerka gwiazd wyznała miłość swojemu partnerowi.  

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski na pokazie Roberta Kupisza
ONS
Newsy
Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski - to już koniec? Znamy prawdę!
To już koniec?

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski są parą od ponad czterech lat. Kilka miesięcy temu para zaręczyła się podczas pobytu w Nowym Jorku . Muzyk dał ukochanej piękny pierścionek zaręczynowy, a media zaczęły spekulować na temat ich zbliżającego się ślubu oraz przeprowadzki prowadzącej “Sablewskiej sposób na modę” do Trójmiasta, gdzie mieszka jej ukochany. Para pojawiła się nawet na salonach , a dziennikarze wypatrywali pierścionka zaręczynowego na serdecznym palcu gwiazdy. Minęło kilka miesięcy od zaręczyn, a tymczasem tygodnik „Gwiazdy” donosi, że para przechodzi poważny kryzys. Dlaczego? Podobno coraz rzadziej się spotykają, bo Maja pracuje w Warszawie na planie swojego programu, a Wojtek mieszka w Gdańsku i dużo koncertuje.  Czy to prawda? Skontaktowaliśmy się z osobą z otoczenia gwiazdy. Maja i Wojtek, jak każda para mają gorsze i lepsze dni. Zdarzają się nieporozumienia, ale oni szybko się godzą. Jednak nadal są razem. Mieli gorszy czas, ale pokonali kryzys i teraz znów są szczęśliwi - mówi nam osoba z otoczenia gwiazdy. Uff. Mamy nadzieję, że para pokonała kryzys na dobre! Trzymamy za nich kciuki :-)  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner