Angelina Jolie w sukience komunijnej
EastNews
Fleszstyle

Jak zmieniała się Angelina Jolie? Zobacz metamorfozę pięknej - i wkrótce byłej! - żony Brada Pitta

Jak zmieniała się Angelina Jolie? Zobacz metamorfozę pięknej - i wkrótce byłej! - żony Brada Pitta
Brad Pitt, Angelina Jolie
East News/ONS
Newsy
Brad Pitt dowiedział się o rozwodzie WCZORAJ?! Nowe szczegóły rozstania Brangeliny
Aktor nie wiedział o planach żony!

Brad Pitt nie wiedział, że Angelina Jolie chce rozwodu? Wszystko na to wskazuje. Informacja o rozwodzie słynnej aktorskiej pary wstrząsnęła światem równie mocno, co samym aktorem. Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów, Brad Pitt o decyzji Angeliny Jolie dowiedział się... wczoraj! Czyli dokładnie tego samego dnia, kiedy aktorka wydała oficjalne oświadczenie dla mediów. Podobno sam Brad Pitt dowiedział się zaledwie kilka godzin wcześniej! Polecamy: Ślub, rozwód, śmierć: co nas najbardziej stresuje Brad dowiedział się o wszystkim wczoraj. Nie miał o niczym pojęcia - cytuje znajomego aktora portal  "US Weekly". Brad Pitt i Angelina Joli mieli być w separacji od 15 września. Na najbliższy piątek planowali wspólną, rodzinną wycieczkę do Londynu. Jednak aktorka w ostatniej chwili miała odwołać wyjazd. Rozwodem Brangeliny żyje cały świat. News o ich rozstaniu pojawił się nawet w poważnych stacjach informacyjnych. Zarówno media, jak i fani pary wciąż nie mogą uwierzyć, w to co się stało. Wielu liczy na to, że małżonkowie jeszcze się pogodzą, a do rozwodu ostatecznie nie dojdzie.   A Wy jak myślicie?   Zobacz też: To koniec "Brangeliny"! Jolie i Pitt rozstali się. Jak zareagował internet? Najlepsze memy i gify   Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód z Bradem Pittem. Gwiazdor dowiedział się o decyzji żony tuż przed mediami. Podobno był nią zaskoczony. Czy to koniec jednej z najpiękniejszy par show-biznesu? Informacja o ich rozstaniu wzbudziła ogromne emocje.  

Angelina Jolie i Brad Pitt zagrali w filmie "By the Sea"
East News
Newsy
Angelina Jolie wynajęła detektywa, by przyłapał Brada Pitta na zdradzie?! Są nowe SZCZEGÓŁY ich rozwodu
Angelina Jolie wynajęła detektywa, by przyłapał Brada Pitta na zdradzie?! Są nowe SZCZEGÓŁY ich rozwodu

Po dwóch latach od zawarcia ślubu Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się!  A Ameryka i świat spekuluje o powodach rozstania. Jak podaje "Page Six", Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód ze względu na to, że Brad zdradzał ją z seksowną aktorką Marion Cotillard, którą poznał na planie razem kręconego filmu .  Angelina Jolie wynajęła prywatnego detektywa, ponieważ czuła się oszukiwana i niestety okazało się, że naprawdę była. I to był właśnie definytywny koniec - podaje "Page Six". O Bradzie (52l.) plotkowano już wcześniej, że romansował z 40-letnią Marion Cotillard przez kilka miesięcy podczas nagrywania "World War II". Ale to nie koniec. Na planie działo się ponoć jeszcze więcej rzeczy... Atmosfera na planie była (...) pełna rosyjskich prostytutek, twardych narkotyków, a Angelina przyłapała Brada na tym. Brad przechodził kryzys wieku średniego, a Angelina miała tego dość - pisze dalej "Page Six". Czy Brad naprawdę zdradzał Angelinę z Marion Cotillard? Anonimowy informator, który jest blisko Cotillard zaprzeczył, jakoby Marion i Brada łączyło coś więcej niż współpraca. A sama Marion ponoć dalej jest w stałym związku z francuskim aktorem Guillaume Canet.   Myślicie, że Brad Pitt naprawdę zdradzał Angelinę Jolie z Marion Cotillard?   Zobacz też: Brad Pitt zdradzał Angelinę Jolie ze znaną aktorką! To dlatego się rozwodzą!   Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się po dwóch latach małżeństwa,   Prywatny detektyw miał przyłapać Brada na zdradzie.   Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód.

Angelina Jolie w białej koszuli
Newsy
Brad Pitt i Angelina Jolie pokłócili się o... Jennifer Aniston! Aktorka zrobiła awanturę mężowi!
Brad Pitt i Angelina Jolie pokłócili się o... Jennifer Aniston! Aktorka zrobiła awanturę mężowi!

Brad Pitt i Angelina Jolie pokłócili się o Jennifer Aniston! Ostatnio u byłej ukochanej aktora chwile szczęścia przeplatają się z rodzinnym dramatem.  Zagraniczne media doniosły, że Jennifer Aniston spodziewa się dziecka ze swoim mężem, jednak na krótko przed wesołą nowiną odeszła jej mama. Panie nie były ze sobą zbyt blisko, ale gwiazda mocno to przeżyła. Brad Pitt , ze względu na łączące ich kiedyś uczucie, postawnowił odezwać się byłej partnerki w celu złożenia kondolencji. Według "InTouch" informacja o tym strasznie rozwścieczyła Angelinę Jolie , która jest piekielnie zazdrosna o męża i w ostatnim czasie ostatnio sporo się o to kłócili.  Brad mimochodem wspomniał o tym, że złożył Jennifer kondolencje po śmierci jej mamy. Nie przypuszczał, że zrobi to na Angelinie takie wrażenie. Jego żona wybuchła. Jeszcze nigdy nie mieli takiej awantury - zdradził informator pisma. Myślicie, że informacje o wielkiej kłótni Brangeliny są prawdziwe?   Zobacz:  Brad Pitt zdradza Angelinę Jolie?! Już wiadomo, kim jest jego kochanka!​   Brad Pitt i Angelina Jolie pokłócili się o Jennifer Aniston? Angelina Jolie jest wściekła, że Brad Pitt złożył kondolencje Jennifer Aniston?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner