Róż to kolor niezwykle uniwersalny i może idealnie pasować do każdego typu urody. Wszystko zależy od jego odcienia! Brunetki doskonale wyglądają w mocnym różu, a serialowi producenci o tym wiedzą, dzięki czemu w różowym garniturze mogliśmy już podziwiać zarówno Zuzę z "Przyjaciółek" (Anita Sokołowska), jak i Natalię z "Barw szczęścia" (Maria Dejmek). Która z nich wyglądała lepiej?

 

Polecamy: "Przyjaciółki": Podoba Ci się styl Zuzy? Ubierz się tak jak bohaterka Anity Sokołowskiej! Znaleźliśmy podobne ubrania!

 

Zuza vs Natalia

 

Nie da się ukryć, że garnitur w intensywnym różowym kolorze to ulubiony element garderoby serialowej Zuzy! Mogliśmy podziwiać ją w tym wydaniu w wielu odcinkach "Przyjaciółek". Zuza do swojego garnituru dobrała czarną bluzkę. Co warto zauważyć, Zuza nosi rozpiętą marynarkę. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy, żeby było inaczej!

Zuza Przyjaciółki
Facebook

Z kolei Natalia z "Barw szczęścia" do garnituru dobrała białą bluzkę i zapięła marynarkę. Te dwa elementy stylizacji sprawiły, że look Natalii wygląda na bardziej formalny.

Natalia Barwy szczęścia
Facebook

Warto dodać, że garnitur pochodził z kolekcji Zary i niestety nie jest już dostępny w sprzedaży.

 

Kto waszym zdaniem lepiej wygląda? Głosujcie!

 

Zobacz: W "Barwach szczęścia" dramat. Wilk będzie grozić Natalii, że odbierze jej dziecko!

 

Przeczytaj też: Jak dużo wiesz o życiu Zuzy z "Przyjaciółek"? Zrób nasz quiz!