Stylowy plebiscyt męski
Instagram

Ostatni plebiscyt na najlepszą stylizację "Fleszstyle" miesiąca wygrał Mateusz Szek czyli Matt z "Hotelu Paradise". A kto w tym miesiącu zachwyci Was swoją stylizacją i jego zdjęcie pojawi się w nadchodzącym wydaniu magazynu "Flesz"? Wybór nie będzie łatwy, bo o tytuł najlepiej ubranego gwiazdora walczą: Rafał Mroczek, Jakob Kosel, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak i Ivan Yevtushenko z "Hotel Paradise"2. 

Kto w tym miesiącu zasłuży na Wasze głosy? Elegancki Ivan z "Hotel Paradise" czy Rafał Mroczek? A może wolicie bardziej casualowe stylizacji i swoim zestawem urzekł Was Dawid Kwiatkowski, Jakob Kosel, a może Nikodem Rozbicki. Fanom oryginalnych połączeń z pewnością spodoba się zestaw Michała Szpaka. 

Przed oddaniem głosu koniecznie zobaczcie wszystkie stylizacje! To Wy decydujecie kto wygra! Zaczynamy!

Ivan Yevtushenko z "Hotel Paradise" 2
Ivan Yevtushenko Hotel Paradise 2
Instagram

Stylizacja Ivana z "Hotel Paradise" 2 to ponadczasowa klasyka w najlepszym wydaniu. Biała koszula i marynarka w kratę to zestaw idealny, szczególnie w tym sezonie, kiedy krata wróciła do łask i jest jednym z najgorętszych trendów. Ten look ma szansę zostać najlepszą stylizację "Fleszstyle" miesiąca?

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski.
Instagram

Dawid Kwiatkowski w stylowych plebiscytach często zajmuje pierwsze miejsce, ale ten fakt nie powinien nikogo dziwić - w końcu artysta uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Stylizacja z jeansami, białą koszulą i modną dzianinową kamizelką to połączenie najgorętszych trendów. Ten look zasługuje na wygraną? 

Rafał Mroczek
Rafał Mroczek
Instagram

Rafał Mroczek jest jedną z największych gwiazd serialu "M jak miłość". To właśnie rola Pawła Zduńskiego przyniosła aktorowi ogromną popularność. Okazuje się, że prywatnie Rafał Mroczek przywiązuje sporą wagę do stylizacji i jest inspiracją dla swoich fanów. My zwróciliśmy uwagę na elegancki zestaw z białą koszulą i marynarką w kratę w roli głównej. Trzeba przyznać, że ten prosty, klasyczny zestaw idealnie sprawdzi się na wiele okazji. Sądzicie, że ten look zasługuje na wygraną w plebiscycie? 

Michał Szpak
Michał Szpak
Mat. prasowe TVP2

Michał Szpak potrafi zaskoczyć swoimi stylizacjami. W jednym z finałowych odcinków "Voice of Poland" artysta pojawił się w skórzanych dzwonach, czarnej dwurzędowej marynarce i najbardziej kontrowersyjnych butach na świecie. Chodzi oczywiście o tzw. "wielbłądzie buty" od Maisona Margieli, które kosztują ok. 4 tys. zł. Jak wiadomo Michał Szpak nie boi się szokować, a jak oceniacie ten look?

Jakob Kosel
Jakob Kosel
Instagram

Jakob Kosel jest jednym z popularniejszych modeli w Polsce, a niebawem zostanie ojcem. Dużą popularność zawdzięcza udziałowi w piątej edycji "Top Model". Obecnie jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chwali się kolejnymi projektami i gościnnie pojawia się w programach TVN. Naszą uwagę zwróciła ciekawa stylizacja, którą Jakob Kosel pochwalił się na Instagramie. Złożył się na nią sweter marki MSGM, czarne klasyczne spodnie i zielone skarpetki. Ten zestaw z mocnym kolorem w roli głównej też przyciąga Waszą uwagę?

Nikodem Rozbicki
Nikodem Rozbicki
Instagram

Nikodem Rozbicki jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Wystąpił m.in. w "Listach do M." 3, "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" czy "Dywizjon 303". Ostatnio jest o nim głośno za sprawą związku z Julią Wieniawą. Naszą uwagę zwróciła idealna na zimowy wyjazd casualowa stylizacja 28-letniego gwiazdora. Ten ciepły sweter w zimowe wzory robi wrażenie! 

Wyniki plebiscytu:
Ivan Yevtushenko z "Hotel Paradise" 2...
Dawid Kwiatkowski...
Rafał Mroczek...
Michał Szpak...
Jakob Kosel...
Nikodem Rozbicki...