Radosław Majdan, Dawid Kwiatkowski, Robert Lewandowski z żoną
Instagram

Czas na kolejny plebiscyt na najlepszą męską stylizację! Kto tym razem zachwycił swoim wyglądem? My wybraliśmy kilka najlepszych stylizacji, a Wy głosujcie, który gwiazdor w ostatnim czasie zaprezentował najlepszy look! 

Kto powinien wygrać w naszym plebiscycie? Robert Lewandowski w krótkich spodenkach, Marcin Prokop w idealnie skrojonej marynarce w krate czy Emilian Gankowski w białych dopasowanych spodniach. A może spodobał się Wam look prowadzącego "Pytanie na Śniadanie"? Głosujcie na swojego faworyta! Głosowanie trwa do 21 lipca!

Zobacz także: Taco Hemingway i Iga Lis przyłapani w centrum Warszawy. Iga postawiła na najmodniejsze spodnie sezonu

Dawid Kwiatkowski

Dawida Kwiatkowskiego po prostu nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu! Wokalista już nieraz zachwycał nas swoimi stylizacjami i trafiał do plebiscytu na najlepszy męski look. Ostatnio opublikował na Instagramie swoje nowe zdjęcie i znów skradł nasze serca. Dawid Kwiatkowski pokazał się w czarnej bluzce  którą połączył z jeansami z dziurami i sportowymi butami. Look artysty uzupełnił srebrny naszyjnik.

Co sądzicie o takim połączeniu? 

Emilian Gankowski
Emilian Gankowski w granatowej koszulce i białych spodniach
Instagram

O tytuł najlepiej ubranego mężczyzny walczy również Emilian Gankowski. Sportowiec wybrał białe dopasowane spodnie i granatową klasyczną koszulkę. Fajny look? 

Robert El Gendy
Robert El Gendy w ciemnej koszuli
Instagram robertelgendy_

A może to Robert El Gendy powinien wygrać nasz plebiscyt na najlepszą męską stylizację? Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" zaprezentował ostatnio klasyczny look- czyli połączenie czerni i bieli. Tylko spójrzcie na zdjęcie Roberta. My jesteśmy zachwyceni!

 

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski w koszuli w paski
Instagram

Wakacyjny look Roberta Lewandowskiego to prawdziwy hit! Jeden z najpopularniejszych piłkarzy świata na oficjalnych imprezach pokazuje się w idealnie skrojonych garniturach, ale na co dzień "Lewy" stawia na luz i wygodę". Ostatnio w krótkich spodenkach i koszuli w paski wybrał się razem z żoną na spacer z córkami. Jak widać, Robert chętnie lansuje modę, która była hitem w latach 90. czyli nosi długie  białe skarpety. Podoba się Wam jego stylizacja? 

Marcin Prokop
Marcin Propoko w marynarce w kratę

Marcin Prokop prezentuje najbardziej elegancką stylizację w naszym zestawieniu. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" zadał szyku w jasnych spodniach, niebieskiej koszuli i w marynarce w kratę. My uwielbiamy go w takim wydaniu! Wy również? 

Radosław Majdan
Radosław Majdan w szarej koszulce

Świetną stylizację zaprezentował również Radosław Majdan. Mąż gwiazdy TVN wybrał się na wybory w szarej koszulce z tęczową pacyfką i w szarych jeansach z przetarciami. Look byłego piłkarza uzupełniły jasne sportowe buty. 

Czy to Radosław Majdan zasługuje na miano najlepiej ubranego mężczyzny w naszym plebiscycie? 

Wyniki plebiscytu:
Dawid Kwiatkowski...
Emilian Gankowski...
Robert El Gendy...
Robert Lewandowski...
Marcin Prokop...
Radosław Majdan...