Uczestniczki "Projekt Lady" rozgościły się na salonach! Patrycja Wieja czy Julia Jaroszewska? Która z nich wypadła lepiej? GŁOSUJ

 

Choć od zakończenia programu "Projekt Lady", w którym dziewczyny wzięły udział, minęło już sporo czasu, one wciąż się nie poddają. Patrycja Wieja, zwyciężczyni 1. edycji oraz Julia Jaroszewska, finalistka 2. edycji nadal walczą o swoje miejsce w show-biznesie. Ostatnio panie pojawiły się na jednej imprezie. Każda z nich zaprezentowała swój własny styl. Julia Jaroszewska postawiła na seksowną sukienkę w sprawdzonym, czerwonym kolorze. Z kolei Patrycja Wieja zdecydowała się na sportowy look. Która z nich wyglądała bardziej HOT? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

 

POLECAMY: Trzecia edycja "Projekt Lady" była hitem czy klapą? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

 

Patrycja Wieja, po zakończeniu programu "Projekt Lady", zaczęła rozwijać swoją pasję, jaką jest sport. Dziewczyna ukończyła specjalne kursy, które pozwoliły jej prowadzić własne zajęcia fitness. Patrycja Wieja może się pochwalić doskonałą sylwetką. Jest najlepszą wizytówką swoich umiejętności! 

East News

 

Z kolei Julia Jaroszewska poświęciła się karierze muzycznej. Ostatnio światło dzienne ujrzał jej kolejny singiel. Czy Julia ma szansę zagrozić innym, znanym wokalistkom?

East News

Która z nich wyglądała bardziej HOT? Julia Jaroszewska?

East News

A może Patrycja Wieja?

East News


Może Cię również zainteresować:

Małgorzata Rozenek zdradziła kulisy nowego sezonu "Projekt Lady". "Będą kultowe teksty!"

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona