Małgorzata z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" w show znalazła nie tylko wielką miłość, ale również zyskała miano najlepiej ubranej rolniczki tego sezonu. Małgosia już w czasie trwania programu zachwycała stylizacjami, które zawsze były zgodne z najnowszymi trendami. Wśród nich były m.in. słynne klapki z futerkiem.

Nie inaczej miała się sprawa w czasie nagrań dwóch ostatnich odcinków hitowego show TVP: finałowego oraz świątecznego. Na finale Małgosia pojawiła się w seksownej, czarnej kreacji ze złotymi haftami. Z kolei na nagranie świątecznego odcinka wybrała dopasowaną, czarną sukienkę z golfem oraz ozdobnymi guziczkami na rękawach. W obu wyglądała zachwycająco i z powodzeniem mogłaby stawać w modowe szranki z największymi gwiazdami polskiego show biznesu.

 

Zobacz też: Mamy ZDJĘCIA ze świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"! Paweł oświadczył się Małgosi?! Spójrzcie na ten pierścionek!

 

Sami nie możemy się zdecydować, w której sukience Małgosia wyglądała lepiej!

Głosujcie na lepszy look stylowej rolniczki!

 

Polecamy: Małgorzata pokazała niepublikowane zdjęcia z "Rolnik szuka żony 4". Jest wspólna fotka Pawła z tatą rolniczki! Są podobni?

 

Małgosia słynie z wyczucia mody i znajomości najnowszych trendów.

Małgorzata i Paweł w świątecznym odcinku programu Rolnik szuka żony
akpa

Która sukienka rolniczki spodobała Wam się bardziej?

Rolnik szuka żony 4 - Małgosia i Paweł w finale
TVP

Więcej na temat Rolnik szuka żony