Dwie Miss i dwie niemal identyczne stylizacje! Marcelina Zawadzka oraz Rozalia Mancewicz pojawiły się na imprezie modowej marki Guess w bardzo podobnych strojach. Miss Polonia 2011 i Miss Polonia 2010 bardzo często są mylone ze względu na podobieństwo. Tak mogło się zdarzyć i tym razem, ponieważ dwie piękne blondynki przyszły na imprezę ubrane prawie jak siostry! Elementy wspólne? Cekinowe kreacje nonszalancko przełamane casualowym dżinsem! Bardzo w stylu Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście.

 

Zobacz też: Sexy Cichopek i Hyży, skromna Iga Lis i inne gwiazdy na imprezie modowej! Kto wypadł najlepiej?

 

Marcelina Zawadzka miała na sobie cekinową, zieloną sukienkę mini, którą zestawiła z modną kataną w kolorze błękitu. Połączenie błysku i dżinsu sprawiło, że stylizacja była niebanalna i z pewnością przykuwała uwagę. Look uzupełniły srebrne szpilki z aplikacją. Bardzo hot!

 

Rozalia Mancewicz miała na sobie seksowną mini, połyskującą złotem. Dobrała do niej dżinsową kurtkę w kolorze modnego grafitu. Katana z naszywkami to hit tego sezonu! Dopełnieniem stroju były czarne szpilki. Zmysłowo i z klasą!

 

Która "bliźniacza" stylizacja lepsza? My nie możemy się zdecydować! Głosujcie!

 

Polecamy: Cekinowe stroje na sylwestra: sukienki, spódnice, kombinezony

 

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka
ONS

Rozalia Mancewicz

Rozalia Mancewicz
ONS