Butelkowa zieleń na czerwonym dywanie! Ten modny kolor jest coraz częściej wybierany przez gwiazdy na oficjalne wyjścia. Ostatnio na stylizacje w kolorze zieleni postawiły dwie wielkie gwiazdy - Małgorzata Rozenek oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Każda z nich wybrała zieleń w zupełnie innym wydaniu. Rozenek postawiła na wieczorowy błysk, a Woźniak-Starak na zachowawczy mat. Która wypadła lepiej?

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan ostrzega swoją szantażystkę! Skieruje sprawę do sądu?

 

Małgorzata Rozenek pojawiała się na otwarciu nowego hotelu "SixtySix" na warszawskim Nowym Świecie w niezwykle szykownym garniturze marki Marlu. Elegancki połysk pięknie skomponował się z kolorem butelkowej zieleni. Gwiazda dobrała do garnituru czarną koszulę. Do tego szpilki Ballin oraz torebka Yves Saint Laurent.

 

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła sztruksowym płaszczem marki Miu Miu za ponad 17 tysięcy złotych, w którym pojawiła się na otwarciu ekskluzywnego coctail baru Charlie w Warszawie. Efektowny płaszcz prezenterka uzupełniła granatowymi szortami z aksamitu, czarną bluzką oraz stylowymi butami. Gwiazda miała na sobie kozaki w kolorowe kwiaty od Laurence Decade warte blisko 4,5 tysiąca złotych.

 

Obie stylizacje powalają, lecz, która robi większe wrażenie? Głosujcie!

 

Polecamy: Garnitur damski – jak sprawić, by wyglądał stylowo?

 

Małgorzata Rozenek w garniturze w kolorze butelkowej zieleni.

Małgorzata Rozenek
ONS

Agnieszka Woźniak-Starak w płaszczu w kolorze butelkowej zieleni.

Agnieszka Woźniak-Starak
ONS