Meghan Markle skradła serce nie tylko księcia Harry'ego, ale również miłośniczek mody na całym świecie! Biały płaszcz, w którym wybranka księcia pojawiła się na oficjalnym spotkaniu z dziennikarzami z okazji zaręczyn pary, wyprzedał się na pniu! Chodzi o projekt kanadyjskiej marki The Label, który tak spodobał się fashionistkom, że swoimi licznymi odwiedzinami na stronie internetowej producenta, spowodowały przeciążenie serwera! To świadczy o jednym - Meghan Markle będzie nową ikoną stylu nie tylko na brytyjskim dworze, ale na całym świecie. Do tej pory ten zaszczyt przypadał księżnej Kate, lecz teraz żona księcia Williama będzie miała modową konkurentkę. 

 

Zobacz też: Książę Harry i Meghan Markle udzielili pierwszego wywiadu po zaręczynach. Jest też komentarz księżnej Kate!

 

"Efekt Kate" rozpoczął się dokładnie w dniu ogłoszenia zaręczyn Kate Middleton z księciem Williamem. 16 listopada 2010 roku wszystkie oczy skierowane były właśnie na wybrankę serca brytyjskiego następcy tronu. Tego dnia przyszła księżna miała na sobie skromną, lecz efektowną granatową sukienkę brytyjskiej marki Issa. Kreacja natychmiast stała się hitem i została wyprzedana. Od tej pory niemal oczywistym jest, że wszystko, co założy księżna Kate od razu znika ze sklepowych półek, a żona księcia Williama uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie.

 

Czy modowej pozycji księżnej Kate zagrozi Meghan Markle? Zanim poznamy odpowiedź na to pytanie, wybierzcie lepszą zaręczynową stylizację!

 

Polecamy: Meghan Markle jest w ciąży?! Dlatego tak szybko bierze ślub z Harrym? Zaskakujące doniesienia mediów

 

Biały płaszcz Meghan Markle wyprzedał się w ekspresowym tempie!

Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle
East News

Dokładnie tak samo było ze słynną już sukienką księżnej Kate.

księżna Kate, książę William
ONS