Te stroje będą prawdziwym hitem lata 2018! Gwiazdy już o tym wiedzą. Natalia Siwiec i Julia Wieniawa tej zimy postanowiły uciec przed polską aurą do ciepłych krajów. Natalia Siwiec wybrała Meksyk, a Julia Wieniawa - Dominikanę. Obie relacjonowały zimowe wakacje na Instagramie, przy okazji inspirując w kwestii trendów na nadchodzący sezon wiosna/lato 2018. Już wiadomo, że tego lata oszalejemy na punkcie kostiumów kąpielowych z kwiatami. Gdzie je kupić?

 

Zobacz też: Sylwia Przybysz i Julia Wieniawa na zimowych wakacjach! Daleka Dominikana czy arktyczne Alpy – gdzie wolelibyście pojechać?

 

Stroje kąpielowe z kwiatami. Jaka to marka?

 

Kostiumy kąpielowe z kwiatowymi aplikacjami, które pokochały gwiazdy, to projekty włoskiej marki La Reveche. Stroje są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a efektowne kwiaty naszywane są ręcznie. Istnieją modele jedno- i dwuczęściowe. Julia Wieniawa i Natalia Siwiec postawiły na te pierwsze, w niezwykle seksownej bieli. Ile trzeba zapłacić za to plażowe cudo? Niemało! Kostiumy marki La Reveche to wydatek rzędu 700-900 zł.

 

Polecamy: Mąż Natalii Siwiec pokazał buzię Mii! Dołączył też wzruszające wyznanie: "To jest miłość" ZDJĘCIE

 

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa, Natalia Siwiec
Instagram/Julia Wieniawa

Natalia Siwiec

Julia Wieniawa, Natalia Siwiec
Instagram/Mariusz Raduszewski