Jeszcze do niedawna lateks uchodził za synonim złego smaku i budził skrajne emocje. Mocno opinający ciało, błyszczący materiał przyciąga uwagę i mocno eksponuje walory (ale i mankamenty!) sylwetki. Obecnie lateks jest bardzo na topie. Lansują go światowi projektanci oraz ikony mody jak chociażby Kim Kardashian. Zagościł również na polskich salonach! I to najodważniejszym, bo czerwonym wariancie. Uwaga, oto pojedynek na ognisty trend!

 

Zobacz też: Julia Wieniawa w najmodniejszych butach sezonu! Wydłużają nogi do nieba i... kupisz je w każdej sieciówce

 

Marcelina Zawadzka i Julia Wieniawa postanowiły zmierzyć się z tym trudnym, ale niezwykle gorącym trendem. Obie zaprezentowały się w identycznych, czerwonych kurtkach z rozpinanymi rękawami. To projekt polskiej marki MIDO.

Marcelina Zawadzka zestawiła lateksową kurteczkę z dopasowaną do niej ołówkową spódnicą z tego samego materiału. Stylizację dopełniła siateczkowa, czarna bluzeczka oraz botki ze spiczastym noskiem.

Julia Wieniawa stonowała czerwony lateks tradycyjną, "grzeczną" białą koszulą. Szczupłą talię podkreśliła szerokim pasem, a długie nogi - wysokimi kozakami, sięgającymi do połowy uda. 

 

Obie stylizacje udowadniają, że lateks nie tylko jest hot, ale może być też bardzo stylowy! 

Która gwiazda lepiej opanowała ten trend? Głosujcie!

 

Polecamy: Jak nosić lateksowe ubrania?

 

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka
ONS

Marcelina Zawadzka
ONS

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa
ONS

Julia Wieniawa
ONS