Diabeł tkwi w szczegółach! To powiedzenie idealnie sprawdza się w przypadku stylizacji, które zaprezentowały na pokazie marki MMC Jessika Mercedes i Karolina Gilon. Obie postanowiły zestawić hitową w tym sezonie szarą marynarkę w kratę w oryginalnymi butami, które wykreowały niebanalne stylizacje. 

 

Zobacz też: Zawadzka w garniturze, Herbuś w seksownej czerwieni, Mercedes w modnej kracie. Stylowe gwiazdy na pokazie kolekcji MMC!

 

Jessica Mercedes postawiła na odważne połączenie marynarki i spódnicy ze sportowymi sneakersami i... białymi skarpetkami! Model butów, który wybrała jest prawdziwym modowym kąskiem. Pochodzi z jesienno-zimowej kolekcji marki Balenciaga. To model Triple S i kosztuje 3000 złotych! W swojej stylistyce nawiązuje do lat 90., które są obecnie bardzo na topie.

 

Karolina Gilon zestawiła przedłużoną, dwurzędową marynarkę z wysokimi, bo sięgającymi aż do połowy uda, różowymi kozakami. Okazuje się, że ten model butów również pochodzi z kolekcji marki Balenciaga i kosztuje 7500 złotych! Gwiazdy kochają ten model butów! Obok stylizacji Karoliny Gilon nie dało się przejść obojętnie. My jesteśmy pod wrażeniem!

 

Który look lepszy? Wybierzcie swój typ!

 

Polecamy: To one teraz rządzą światem mody. Macademian Girl, Jessica Mercedes, Kasia Tusk w sesjach VIVY!

 

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes
ONS

Karolina Gilon

Karolina Gilon
ONS

Więcej na temat Jessica Mercedes Karolina Gilon