Tomasz Ciachorowski, Dominik Rupiński, Radosław Majdan

Kolejny tydzień za nami, dlatego zaczynamy nasze modowe podsumowanie tygodnia. Kto w ubiegłych siedmiu dniach wyglądał najlepiej? Wybierzcie z nami najlepszą męską stylizację tygodnia.

Przypomnijmy, że w ostatnim plebiscycie na najlepszy look wygrał Michał Szpak, który otrzymał najwięcej głosów. Wokalista podczas wizyty w "Pytaniu na śniadanie" prezentował się świetnie! Wybrał dopasowaną, wzorzystą bluzkę, którą zestawił z jeansami z dziurami i połyskującą marynarką. Look artysty uzupełniły czarno-fioletowe buty.

Kto tym razem zwycięży? Zaczynamy głosowanie!

 

 

Dominik Rupiński
Dominik Rupiński
...

Dominik Rupiński kolejny raz pojawia się w naszym plebiscycie na najlepszą męską stylizację tygodnia. Nic dziwnego! Dominik tym razem zaprezentował się w białych szortach, czarnym pasku i... bez koszulki. Niezła gratka dla fanek ;)

Jan Dąbrowski
Jan Dąbrowski
...
Instagram

W tym tygodniu w naszym plebiscycie nie zabrakło miejsca dla Jana Dąbrowskiego, partnera Sylwii Przybysz. Jan pochwalił się na Instagramie bardzo odważną stylizacją - białe szorty połączył z białą koszulą, której... postanowił nie zapinać. Seksownie?

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
...

Nasz cotygodniowy plebiscyt nie może obejść się bez Dawida Kwiatkowskiego, który w skórzanych spodniach, Martensach i koszuli w czarno-białe paski prezentuje się mistrzowsko. Czy tak samo mistrzowski okaże się jego wynik w plebiscycie w tym tygodniu? ;)

Radosław Majdan
Radosław Majdan
...

Jeden z najbardziej stylowych mężczyzn w Polsce to oczywiście Radosław Majdan. Jego wakacyjna stylizacja - nonszalancko rozpięta koszula i szorty - mówi do nas: "Wakacje, wracajcie!" A my mówimy: "Głosujcie na Majdana!"

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
...

Tomasz Ciachorowski to kolejny kandydat do wygranej w plebiscycie na najlepszą stylizację tygodnia. Tomasz pochwalił się na Instagramie wakacyjną stylizację - rozpięta koszula "tie dye" oraz dobrane do niej szorty. Oj, Tomasz naprawdę wygląda dobrze!

Wyniki plebiscytu:
Dominik Rupiński...
Jan Dąbrowski...
Dawid Kwiatkowski...
Radosław Majdan...
Tomasz Ciachorowski...