stylizacje gwiazd
Instagram

Pora wybrać najlepszą stylizację tygodnia! W minionym tygodniu zdecydowaliście, że najlepiej wyglądała Sylwia Lipka w żółtych spodniach dresowych. Jak będzie teraz? Sylwia znów pojawiła się w naszym zestawieniu i ponownie wybrała kolor żółty - tym razem na swetrze. Młoda gwiazda ma jednak sporą konkurencję, bo o pierwsze miejsce będzie walczyć z Anną Lewandowską w eleganckiej stylizacji z koszulą w grochy w roli głównej, Pauliną Sykut w białym total looku, Magdą Beredą z dżinsową kurtką czy też z Sylwią Przybysz w ogrodniczkach. Zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej i wybierzcie najlepszą! 

Sylwia Lipka
Sylwia Lipka w żółtym swetrze
Zagłosuj
Instagram

Sylwia Lipka wybrała natomiast idealną stylizację na jesień. Żółty ciepły sweter i sukienka-ogrodniczka we wzór kratki to dobre rozwiązanie na co dzień do pracy lub na spotkanie z przyjaciółką. 

Paulina Sykut
Paulina Sykut w białym total looku
Zagłosuj
Instagram

Kochamy biały total look w wykonaniu Pauliny Sykut! Jeśli myślicie, że ten kolor jest zarezerwowany wyłącznie na wiosenno-letni sezon, to jesteście w błędzie! Tylko spójrzcie, jak dobrze w bieli jesienią wygląda Paulina. Oczywiście w jej looku nie zabrakło modnych elementów, czyli opaski i plisowanej spódnicy. 

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz w ogrodniaczkach
Zagłosuj
Instagram

Ciężarna Sylwia Przybysz chętnie wybiera wygodne ubrania. Do tej pory stawiała na obcisłe sukienki, które podkreślały jej brzuszek, ale tym razem zaprezentowała się w ogrodniczkach. To może oznaczać tylko jedno - ten model spodni znów za chwilę będzie hitem!

Magda Bereda
Magda Bereda w dżinsowej kurtce
Zagłosuj
Instagram

Dżins nigdy nie wychodzi z mody, co Magda Bereda doskonale wie. Młoda gwiazda postawiła na klasyczne dżinsy i dżinsową ocieplaną kurtkę. Taka stylizacja to strzał w dziesiątkę i gwarancja uniknięcia modowej wpadki! 

 

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska w garniturze
Zagłosuj
Instagram

Anna Lewandowska pokazała się w eleganckiej, niemal biznesowej stylizacji. Nic dziwnego, w końcu jest prawdziwą bizneswoman! Trenerka wybrała damski garnitur i koszulę w modne grochy. Takim lookiem śmiało możecie inspirować się na co dzień! 

Wyniki plebiscytu:
Sylwia Lipka...
Paulina Sykut...
Sylwia Przybysz...
Magda Bereda...
Anna Lewandowska...