Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski długo czekali na ten dzień. Już niedługo do kin trafi film "Fighter", w którym zagrali główne role. 16 lipca odbyła się oficjalna premiera dzieła Konrada Maximiliana. Na imprezie nie zabrakło oczywiście Roznerskiego i Stramowskiego, którzy wcielili się w postacie zawodników MMA. Aktorom towarzyszyły ich ukochane. Katarzyna Warnke i Adriana Kalska postawiły na czarne stylizacje. Która z par prezentowała się lepiej? Zdecyduj głosując w naszym pojedynku! 

Adriana Kalska często pojawia się na salonach w czarnych stylizacjach. Widocznie aktorka wychodzi z założenia, że mała czarna sprawdzi się w każdych okolicznościach. Tym razem gwiazda "M jak miłość" również postawiła na swój ulubiony kolor. Adriana Kalska na premierze filmu "Fighter" pojawiła się w czarnej ołówkowej sukience, która świetnie podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. Jedynym kolorowym akcentem były czerwone szpilki, które ożywiły nieco tę bezpieczną stylizację.

Mikołaj Roznerski również postawił na klasykę. Aktor połączył czarny garnitur z t-shirtem w tym samym kolorze. 

W stylizacjach drugiej z par również dominował kolor czarny. Katarzyna Warnke, która już niedługo zostanie mamą, na tę okazję wybrała luźną sukienkę, która mimo wszystko wyeksponowała jej brzuszek. Aktorka rozjaśniła tę stylizację elegancką biżuterią. Z kolei Piotr Stramowski postawił na niezawodny czarny garnitur. Jednak w przeciwieństwie do swojego kolegi z filmu zrezygnował z t-shirtu na rzecz białej koszuli oraz czarnego krawatu. Klasycznie, ale czy nie za bezpiecznie?