Znane gwiazdy chwalą się pierścionkami! Nie jest tajemnicą, że kobiety uwielbiają piekną biżuterię i nie ma w tym nic dziwnego. Nic tak nie dodaje charakteru stylizacjom, jak naszyjniki, bransoletki, kolczyki, no i oczywiście pierścionki, szczególnie te zaręczynowe. A w tym wypadku gwiazdy mają się czym chwalić.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Joanna Krupa odpowiada prowadzącym DDTVN: "Normalni ludzie to zrozumieją"

 

Pierścionki gwiazd - który ładniejszy?

 

Joanna Krupa właśnie dostała od swojego ukochanego Arthura pierścionek z brylantem, który jest warty 2 miliony złotych! Kwota robi wrażenie, sam pierścionek również! Wygląda przepięknie!

 

Jonna Krupa

 

Alicja Bachleda-Curuś również pokazała pierścionek na palcu serdecznym lewej dłoni. A tak właśnie nosi się zaręczynowe pierścionki w Ameryce. I mimo że aktorka nie skomentowała plotek, dotyczących zaręczyn, to i tak nie sposób oderwać wzroku od delikatnego i bardzo stylowego pierścionka. Ciekawe, czy to faktycznie Marcin Gortat ma tak dobry gust i to właśnie on podarował jej tę biżuterię?

 

Alicja Bachleda-Curuś
East News

 

Który pierścionek bardziej wam się podoba? Głosujcie! 

 

Przeczytaj też: Alicja Bachleda-Curuś pokazała tajemniczy pierścionek. Czy to prezent od Marcina Gortata?!

 

Polecamy: Kolejna wspaniała inicjatywa Marcina Gortata! Koszykarzowi towarzyszyła Alicja Bachleda-Curuś. Nie zabrakło wzruszeń...