najlepsze stylizacje
Instagram

Jak zawsze wybieramy najlepszą stylizację tygodnia. Czy tym razem znów wygra Paulina Sykut? W minionym tygodniu wynik plebiscytu zaskoczył wszystkich. Paulina Sykut pokonała bowiem Sylwię Lipkę, która już od wielu tygodni króluje w każdym naszym rankingu! Czy tak będzie tym razem? Zobaczcie wszystkie stylizacje i wybierzcie najlepszą! Poza lookami Pauliny Sykut i Sylwii Lipki zobaczycie stylizacje Sylwii Przybysz, Anny Lewandowskiej, Nataszy Urbańskiej, a także Magdy Beredy! 

Magda Bereda
Magda Bereda w białych spodniach
...
Instagram

Magda Bereda debiutuje w naszym plebiscycie. Młoda piosenkarka postanowiła na białe spodnie i krótki top w czarno-białe paski. Oto zestaw, który sprawdzi się idealne na letnie popołudnie! 

Sylwia Lipka
Sylwia Lipka w czerwonych spodniach
...
Instagram

Tymczasem Sylwia Lipka jest wierna szerokim bojówkom w różnych kolorach. Tym razem wybrała czewone spodnie, dzięki którym jej look nie może pozostać niezauważony. Do tego gwiazda dobrała top w szachownicę, sneakersy i nerkę, którą nosi przewieszoną jak listonoszkę. 

Paulina Sykut
Paulina Sykut w sukience w zieloną zebrę
...
Instagram

Paulina Sykut zaprezentowała się w świetnej sukience marki Aggi. Kreacja do tanich nie należy, bo trzeba zapłacić za nią 899 złotych, ale nie da się ukryć, że jest szalenia modna - łączy w sobie najważniejsze trendy sezonu, czyli wzór zebry, zielony kolor, mocno podkreślone i bufiaste ramiona. Hot! 

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz w dżinsowym kombinezonie
...
Instagram

Sylwia Przybysz ostatnio pokochała kombinezony! Tym razem pokazała się na Instagramie w dżinsowym modelu z napisami. Kombinezon to świetna alternatywa dla sukienek. Jest wygodny, stylowy i nie potrzebuje wielu dodatków, żeby zbudować ciekawą stylizację. 

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska w białym kombinezonie
...
Instagram

Anna Lewandowska zjawiła się na imprezie w białym kombinezonie marki Sir The Label, który kosztuje 1600 złotych. Nie da się jednak ukryć, że to jej torebka grała pierwsze skrzypce! Przypominała kettel do ćwiczeń, więc do trenerki pasowała idealnie! Torebka pochodzi z kolekcji polskiej marki La Silva Familia i kosztuje ok. 1000 złotych. 

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska w czerwonym swetrze
...

Natasza Urbańska została ostatnio przyłapana przez paparazzi, a naszą uwagę zwróciła jej stylizacja. Gwiazdamia miała na sobie zestaw od  Elisabetty Franchi. Spójrzcie też na jej stylowe okulary! Taki model jest hitem tego sezonu, Okulary Nataszy kupicie w Mango. 

Więcej na temat stylizacje gwiazd
Wyniki plebiscytu:
Magda Bereda...
Sylwia Lipka...
Paulina Sykut...
Sylwia Przybysz...
Anna Lewandowska...
Natasza Urbańska...