Seksowna Agnieszka Hyży i elegancka Paulina Sykut na ramówce Polsatu! Która lepiej? GŁOSUJCIE

Stylowe prezenterki Polsatu błyszczą w blasku fleszy! Która lepiej?

 

Paulina Sykut - Jeżyna i Agnieszka Hyży to gwiazdy stacji Polsat, dlatego nie mogło zabraknąć ich na prezentacji jesiennej ramówki stacji. Nie dość, że obie są szczęśliwymi żonami, to w dodatku wyglądają fenomenalnie! Każda ma charakterystyczny styl, którym zachwyca swoich fanów.

 

Panie wyglądały na ramówce Polsatu zupełnie inaczej, ale jesteśmy ciekawi, która z nich według Was wypadła lepiej i której styl jest bliższy Waszemu sercu! GŁOSUJCIE poniżej!

 

Polecamy: Krwista czerwień sprawdza się zawsze! Mucha założyła IDENTYCZNĄ suknię jak Dorota Gardias!

Paulina Sykut - Jeżyna  na ramówce Polsatu jesień 2018
East News

Dziewczęco i ze smakiem! Paulina Sykut - Jeżyna pojawiła się w tradycyjnej dla siebie kreacji: długiej, eleganckiej, balowej sukni od sprawdzonej i zaufanej marki Just - Paul. Dobrała do niej złotą torebeczkę Kotur, za którą trzeba zapłacić około 2 tys. złotych. 

 

Agnieszka Hyży na ramówce Polsatu jesień 2018
East News

Petarda! Tak oceniali jej stylizację niektórzy goście obecni na imprezie! Cóż, nic dziwnego, Agnieszka Hyży naprawdę wyglądała bardzo seksownie, pokazując nie tylko swoje zgrabne, opalone nogi, ale i piękny dekolt. Fioletowa mini to projekt polskiej projektantki Violi Piekut, a czworokątna torebka podchodzi z domu mody Saint Laurent. 


Może Cię również zainteresować:

Agnieszka Hyży o ciąży Pauliny Sykut: "Idealnie się wstrzeliła". O co chodzi?