Stylowe prezenterki Polsatu błyszczą w blasku fleszy! Która lepiej?

 

Paulina Sykut - Jeżyna i Agnieszka Hyży to gwiazdy stacji Polsat, dlatego nie mogło zabraknąć ich na prezentacji jesiennej ramówki stacji. Nie dość, że obie są szczęśliwymi żonami, to w dodatku wyglądają fenomenalnie! Każda ma charakterystyczny styl, którym zachwyca swoich fanów.

 

Panie wyglądały na ramówce Polsatu zupełnie inaczej, ale jesteśmy ciekawi, która z nich według Was wypadła lepiej i której styl jest bliższy Waszemu sercu! GŁOSUJCIE poniżej!

 

Polecamy: Krwista czerwień sprawdza się zawsze! Mucha założyła IDENTYCZNĄ suknię jak Dorota Gardias!

Dziewczęco i ze smakiem! Paulina Sykut - Jeżyna pojawiła się w tradycyjnej dla siebie kreacji: długiej, eleganckiej, balowej sukni od sprawdzonej i zaufanej marki Just - Paul. Dobrała do niej złotą torebeczkę Kotur, za którą trzeba zapłacić około 2 tys. złotych. 

 

Petarda! Tak oceniali jej stylizację niektórzy goście obecni na imprezie! Cóż, nic dziwnego, Agnieszka Hyży naprawdę wyglądała bardzo seksownie, pokazując nie tylko swoje zgrabne, opalone nogi, ale i piękny dekolt. Fioletowa mini to projekt polskiej projektantki Violi Piekut, a czworokątna torebka podchodzi z domu mody Saint Laurent. 

Więcej na temat Paulina Sykut Agnieszka Hyży