kosmetyki w różnych opakowaniach
East News

Nowa promocja w Rossmannie startuje już za chwilę i jest idealna na upalne dni!

kosmetyki w różnych opakowaniach
East News

Rossmann startuje z nową promocją, która doskonale przyda się w upalne dni! Już od piątku, 21 czerwca, będzie można skorzystać z promocji 2+2 we wszystkich sklepach Rossmann. Jakie produkty obejmie ta promocja i kto może z niej skorzystać? Sprawdźcie poniżej wszystkie niezbędne informacje, zanim ruszycie na zakupy do sklepów Rossmann! 

Promocja 2+2 w Rossmannie

Oczywiste jest, że w upalne dni chętniej wkładamy szorty i krótkie sukienki, stawiamy także na delikatne sandały, które odsłaniają stopy. Rossmann wziął to pod uwagę i właśnie dlatego promocja 2+2 obejmie wszystkie produkty do pielęgnacji stóp, dłoni, a także do depilacji, czyli: kremy, peelingi, maszynki do golenia, a nawet pilniczki do paznokci czy wkładki żelowe do butów!

Już od piątku, 21 czerwca, przy zakupie czterech produktów do pielęgnacji rąk, nóg i depilacji, otrzymamy dwa tańsze gratis! Promocja obejmuje zarówno produkty dla kobiet, jak i mężczyzn. Musicie jednak wiedzieć, że promocja 2+2 jest skierowana jedynie do członków Klubów Rossmann. Mamy dla was jednak dobrą wiadomość - każdy może nim zostać! Wystarczy pobrać aplikację Rossmann na telefon, wypełnić formularz i zarejestrować się, a potem wybrać program Klub Rossmann, Rossnę lub oba. Gotowe!

Skusicie się na promocję 2+2 w Rossmannie na lato?

Rossmann znów przygotował atrakcyjną promocję

East News

 

Więcej na temat Rossmann
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47