Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Instagram

Gwiazda "Przyjaciółek" zmieniła fryzurę i to w szczytnym celu! Teraz wygląda lepiej?

Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Instagram

Nicole Bogdanowicz, wcielająca się w rolę Julki w "Przyjaciółkach", czyli córki Anki Strzeleckiej, przeszła ogromnną metamorfozę! Nicole Bogdanowicz do tej pory wyróżniała się pięknymi długimi włosami w naturalnym jasnym kolorze. Widać było, że aktorka bardzo dba o swoje włosy, nie farbuje ich i nie poddaje żadnym wyniszczającym zabiegom. Najwyraźniej długie włosy już jej się znudziły, bo postanowiła je dość drastycznie skrócić! Zobaczcie poniżej, jak teraz wygląda!

Nicole Bogdanowicz w krótkich włosach

Nicole Bogdanowicz obcięła swoje włosy do... ramion! Oznacza to, że pozbyła się kilkudziesięciu centrymentrów włosów, ale - jak się okazuje - zrobiła to w szczytnym celu! Swoje obcięte włosy oddała bowiem na rzecz fundacji Rak'n'Roll, która wspiera osoby chorujące na nowotwory. Dzięki temu, że Nicole Bogdanowicz oddała swoje włosy, fundacja będzie mogła stworzyć z nich peruki dla chorych osób! 

Nicole Bogdanowicz z krótkimi włosami
Instagram

I jak Wam się podoba? 🙈 Warkoczyki oddaję oczywiście wspaniałej fundacji @fundacjaraknroll i zachęcam Was do zrobienia tego samego, jeśli będziecie kiedyś ścinać długie włosy ❤️

Grzegorz, you made my day, dziękuję! 💇🏼‍♀️😍 - napisała Nicole Bogdanowicz. 

To piękny gest, który docenili również fani młodej aktorki.

Pięknie wyglądasz! I w słusznej sprawie!

Piękny gest, zrobiłam to samo w ubiegłym roku. :) Włosy nie ząb-odrosną a komuś innemu sprawią radość. Pięknie wyglądasz w takiej długości :)

Szacuneczek klasa

Oczywiście każdy może pójść w ślady Nicole i również oddać swoje włosy na rzecz fundacji. Trzeba jednak spełnić kilka wymagań - minimalna długość włosów, jaką można oddać to 25 cm. Można oddać włosy farbowane na ciemniejsze kolory, ale nie rozjaśniane, ombre czy po hennie. Włosy, które były rozjaśniane, a następnie ufarbowane na ciemny kolor również nie nadają się na perukę. Włosy trzeba także ściąć zgodnie z instrukcją, którą znajdziecie na stronie fundacji. 

 

Nicole Bogdanowicz ma teraz krótkie włosy

Nicole Bogdanowicz ma krótkie włosy
Instagram

Wcześniej Nicole wyglądała tak:

Nicole Bogdanowicz z długimi włosami
Instagram

Przez wszystkie lata grania w "Przyjaciółkach" Nicole wyróżniała się bardzo długimi włosami

Nicole Bogdanowicz w długich włosach
Instagram

 

Więcej na temat Przyjaciółki
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37