W poszukiwaniu inspiracji na sylwestrową stylizację, warto przyjrzeć się najnowszym trendom na salonach! W tym sezonie absolutnym hitem są sukienki z subtelną koronką, delikatnie odsłaniającą ciało. Seksowne przezroczystości skradły serca gwiazd. Tego typu kreacje pokochały m.in. Anna Lewandowska i Natalia Siwiec. I choć trudno w to uwierzyć patrząc na ich figury, obie panie w tym roku zostały mamami po raz pierwszy. Po ciążowych krągłościach nie ma już jednak ani śladu, a Ania i Natalia mogą się chwalić perfekcyjnymi sylwetkami. W kreacjach z prześwitami wyglądają olśniewająco! To będzie trudny wybór!

Zobacz też: POJEDYNEK: Klara i Mia jak aniołki! Sukienki ze skrzydełkami są hitem wśród dzieci gwiazd! Która ładniejsza?

 

Natalia Siwiec zaprezentowała się w sukience z prześwitami w czasie świąt. Modelka wybrała dopasowaną, czarną kreację o fasonie tuby. Wyglądała bosko! Gwiazda miała na sobie sukienkę marki CHAOS.

Anna Lewandowska pojawiła się w granatowo-czarnej kreacji na otwarciu luksusowego butiku w Monachium. Trenerka miała na sobie sukienkę marki Self Portrait. To była jedna z najlepszych stylizacji Ani!

 

Który look wypadł lepiej? Głosujcie!

 

Polecamy: Anna Lewandowska zaszalała z fryzurą! Fanki zachwycone: "Ale czad!"

 

Natalia Siwiec nie może narzekać na figurę po ciąży! Dopasowana sukienka pięknie wyeksponowała sylwetkę modelki.

To model marki CHAOS za 1 120 zł.

Anna Lewandowska również zachwyciła w zmysłowej kreacji.

Trenerka wybrała projekt marki Self Portrait za 1 795 zł.

Więcej na temat Natalia Siwiec Anna Lewandowska