męskie stylizacje
Instagram

Gdy Michał Szpak pojawia się w naszych cotygodniowych plebiscytach, to nie ma sobie równych. Nie oszukujmy się, uwielbiacie jego odważny styl! W minionym tygodniu to właśnie jego look zdobył najwięcej waszych głosów, a jak będzie tym razem? Michał Szpak znów pojawia się w naszym zestawieniu, ale tym razem w znacznie skromniejszym wydaniu. Czy więc znów tak zachwyci? Tym bardziej że konkurencja jest spora, bo pojawia się Dawid Kwiatkowski, Mikołaj Roznerski, Tomasz Ciachorowski, a także Rafał Maślak. Zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej i wybierzcie najlepszą! 

Michał Szpak
Michał Szpak w dżinsowym total looku
Zagłosuj
Instagram

Michał Szpak zaskoczył wszystkich! Tym razem nie pokazał nietypowej i oryginalnej stylizacji, bo postawił na... dżinsową klasykę! Jego total look to strzał w dziesiątkę - w końcu dżins nigdy nie wychodzi z mody i zawsze dobrze się prezentuje.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w postrzępionych spodniach
Zagłosuj
Instagram

Dawid Kwiatkowski zaprezentował na Instagramie swój sceniczny look, który równie dobrze mógłby nosić na co dzień. W takiej stylizacji z pewnością robiłby wrażenie na ulicach i nie pozostałby niezauważony. 

Rafał Maślak
Rafał Maślak w koszuli w kratę
Zagłosuj
Instagram

Rafał Maślak jest modelem i przy okazji doskonale orientuje się w bieżących trendach. Nic więc dziwnego, że ostatnio wybrał koszulę w pionowe pasy. Wyglądał świetnie w jednym z najmodniejszych wzorów. Taka stylizacja jest doskonała zarówno na co dzień, jak i na ważne okazje. 

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski w okularach
Zagłosuj
Instagram

Mikołaj Roznerski zaprezentował się na Instagramie z kolei w looku rodem z PRL-u. Jego look to oczywiście charakteryzacja, ale i tak godna uwagi! Zwłaszcza, że aktor ma na sobie najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne w tym sezonie. Zamszowa kurtka też robi wrażenie!

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski w neonowej bluzce
Zagłosuj
Instagram

Tomasz Ciachorowski stawia tymczasem na neony, które królowały jeszcze kilka miesięcy temu, a ostatnio odeszły w zapomnienie. Niesłusznie, bo gorące dni to dla nich idealna oprawa. Spójrzcie tylko na aktora - zdecydowanie wyróżnia się swoją stylizacją.

Więcej na temat stylizacje gwiazd
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Rafał Maślak...
Mikołaj Roznerski...
Tomasz Ciachorowski ...