
Wybieramy najlepszy męski look tygodnia! Nikogo chyba nie zdziwi fakt, że w zeszłotygodniowym plebiscycie Wasze serca podbił Michał Szpak i to w bardzo sportowej stylizacji. Mamy dobrą wiadomość - wokalista znów postawił na wyjątkowo casualowy look. Być może znów wam się spodoba? Możemy jednak podejrzewać, że zachwyci was również stylowy Dominik Rupiński.
Zanim jednak podejmiecie ostateczną decyzję, koniecznie zobaczcie wszystkie męskie stylizacje.

Na stylizację Michała Szpaka też nie da się nie zwrócić uwagi! Mimo niepogody, wokalista chętnie stawia na krótkie sportowe spodenki. Do tego bluza, czapka i modnie przewieszona na skos nerka i... look gotowy. Michał Szpak nawet w takim zestawieniu robi wrażenie.

Dawid Kwiatkowski powraca ze swoimi szalonymi stylizacjami! Kochamy jego garnitury i podobne uczucia żywimy do tego w kratę. Jak pewnie doskonale wiecie, krata - zwłaszcza w takim wydaniu - zawsze jest modna w jesienno-zimowym sezonie. Obok takiego looku nie da się przejść obojętnie.

Piotr Kraśko udowadnia, że białe spodnie nadają się nie tylko na wiosnę i lato, bo doskonale prezentują się również jesienią z dopasowaną koszulą w ciemnym kolorze. Dziennikarz wygląda bardzo stylowo i może być wzorem do naśladowania dla wielu mężczyzn.

Tymczasem Dominik Rupiński pozostaje wierny bieli. Ostatnio Youtuber uwielbia białe total looki i wcale nas to nie dziwi. Wyglądają stylowo i minimalistycznie, a do tego nadają się na każdą okazję. Warto się zainspirować!

Nie mogliśmy także pominąć halloweenowej stylizacji Roberta Lewandowskiego! Piłkarz wybrał się z żoną Anną na imprezę i przebrał za kultową postać Jokera. O jego stylówce mówili w tym tygodniu wszyscy i wcale się nie dziwimy. Mega!
Najlepsze Promocje i Wyprzedaże
RENEE
Wiosenne nowości! Najmodniejsze mokasyny w super cenach!
BORN2BE
Najmodniejsze sneakersy w ekstra cenach! Sprawdź koniecznie!
MAYBELLINE
Kultowe matowe pomadki w mega promocji w Super-Pharm!
RIMMEL
Teraz w Ezebra bestsellerowy puder matujący w mega promocji!