męskie stylizacje
Instagram

Wybieramy najlepszy męski look tygodnia! Nikogo chyba nie zdziwi fakt, że w zeszłotygodniowym plebiscycie Wasze serca podbił Michał Szpak i to w bardzo sportowej stylizacji. Mamy dobrą wiadomość - wokalista znów postawił na wyjątkowo casualowy look. Być może znów wam się spodoba? Możemy jednak podejrzewać, że zachwyci was również stylowy Dominik Rupiński.

Zanim jednak podejmiecie ostateczną decyzję, koniecznie zobaczcie wszystkie męskie stylizacje. 

Michał Szpak
Michał Szpak w krótkich szortach
Zagłosuj
Facebook

Na stylizację Michała Szpaka też nie da się nie zwrócić uwagi! Mimo niepogody, wokalista chętnie stawia na krótkie sportowe spodenki. Do tego bluza, czapka i modnie przewieszona na skos nerka i... look gotowy. Michał Szpak nawet w takim zestawieniu robi wrażenie. 

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w garniturze w kratę
Zagłosuj
Instagram

Dawid Kwiatkowski powraca ze swoimi szalonymi stylizacjami! Kochamy jego garnitury i podobne uczucia żywimy do tego w kratę. Jak pewnie doskonale wiecie, krata - zwłaszcza w takim wydaniu - zawsze jest modna w jesienno-zimowym sezonie. Obok takiego looku nie da się przejść obojętnie.

Piotr Kraśko
Piotr Kraśko w białych spodniach
Zagłosuj

Piotr Kraśko udowadnia, że białe spodnie nadają się nie tylko na wiosnę i lato, bo doskonale prezentują się również jesienią z dopasowaną koszulą w ciemnym kolorze. Dziennikarz wygląda bardzo stylowo i może być wzorem do naśladowania dla wielu mężczyzn.

Dominik Rupiński
Dominik Rupiński biały total look
Zagłosuj
Instagram

Tymczasem Dominik Rupiński pozostaje wierny bieli. Ostatnio Youtuber uwielbia białe total looki i wcale nas to nie dziwi. Wyglądają stylowo i minimalistycznie, a do tego nadają się na każdą okazję. Warto się zainspirować!

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski jako Joker
Zagłosuj
Instagram

Nie mogliśmy także pominąć halloweenowej stylizacji Roberta Lewandowskiego! Piłkarz wybrał się z żoną Anną na imprezę i przebrał za kultową postać Jokera. O jego stylówce mówili w tym tygodniu wszyscy i wcale się nie dziwimy. Mega!

Więcej na temat stylizacje gwiazd
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Piotr Kraśko...
Dominik Rupiński...
Robert Lewandowski...