stylizacje tygodnia
East News/Instagram

Pora wybrać najlepszą stylizację tygodnia! W minionym tygodniu połączyliśmy plebiscyt damski z męskim i wygrał Mikołaj Roznerski znaczną przewagą głosów. Z kobiecych looków najbardziej spodobała się wam stylizacja Sylwii Przybysz, ale czy tak będzie tym razem? W tym tygodniu wokalistka ma sporą konkurencję: Annę Lewandowską, Julię Wieniawę, Marcelinę Zawadzką, Paulinę Sykut czy Sylwię Lipkę. Zdecydujcie, która stylizacja była najlepsza! 

Sylwia Lipka
Sylwia Lipka
Zagłosuj
Instagram

Wiemy, że uwielbiacie styl Sylwii Lipki, dlatego w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć jej looku. Doceniamy masywne buty w najmodniejszym kolorze sezonu. Do tego Sylwia postawiła na czarny total look. 

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
Zagłosuj
Instagram

Ostatnio Sylwia Przybysz zaskakiwała nas odważnymi stylizacjami. W jej lookach dominowały długie i seksowne kozaki za kolana, do których dobierała luźne bluzy lub długie koszule. Tym razem zrezygnowała z kozaków, ale za to wzrok przyciąga obcisła sukienka w jeden z najmodniejszych wzorów sezonu - imitację skóry węża. Sylwia Przybysz zna się na trendach!

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Zagłosuj
East News

Wiosenny look Julii Wieniawy kochamy! Gwiazda postawiła na bezpieczne kolory, czyli karmel i czerń, ale wyglądała niezwykle stylowo na konferencji marki Deichmann. Uwagę zwracają zwłaszcza zwierzęce motywy w jej stylizacji. Oczywiście buty pochodzą z kolekcji sieciówki, natomiast torebkę można znaleźć w kolekcji Fendi, a płaszczyk w Marlu. 

Paulina Sykut
Paulina Sykut
Zagłosuj
Instagram

Na podobny motyw postawiła Paulina Sykut. Gwiazda wybrała jednak buty z imitacją skóry węża. Podoba nam się fakt, że zestawiła ten wzór z modną kratą. Pozostałe elementy jej stylizacji także doceniamy - torebkę z frędzlami i beret z cekinami. Wow! 

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Zagłosuj
East News

Marcelina Zawadzka również zjawiła się na tej samej konferencji Deichmanna i postawiła na najgorętszy trend sezonu - neon. Bluzka w intensywnym kolorze zdecydowanie zwracała uwagę. 

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Zagłosuj
Instagram

Anna Lewandowska zachwyciła nas połączeniem eleganckiego płaszcza z ugly shoes. Nie da się ukryć, że to jedno z najbardziej modnych miksów modowych ostatnich kilku miesięcy. Co istotne - na takie zestawienia będziemy stawiać co najmniej do pierwszych gorących dni. Płaszcz Anny Lewandowskiej znajdziecie w Mango. 

Wyniki plebiscytu:
Sylwia Lipka...
Sylwia Przybysz...
Julia Wieniawa...
Paulina Sykut...
Marcelina Zawadzka...
Anna Lewandowska...