stylizacje gwiazd
Instagram/ONS.pl

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Koniecznie oddajcie głos w naszym plebiscycie i zdecydujcie, kto w tym tygodniu wyglądał najlepiej. W poprzednim tygodniu znów wygrał Mikołaj Roznerski! Jak będzie tym razem? Zobaczcie stylizacje i zdecydujcie!

W tym tygodniu Antoni Królikowski pojawił się na pokazie Dawida Wolińskiego - towarzyszył swojej partnerce Julii Wieniawie. Aktor miał na sobie granatowy garnitur, do którego dobrał karmelowy golf. Michał Szpak zaprezentował się za to w sportowej bluzie marki Adidas, spodniach w pepitkę i chabrowym płaszczu. Natomiast Mikołaj Roznerski opublikował na Instagramie zdjęcie w casualowej khaki koszuli. 

Zobacz: Wiemy, gdzie Michał Szpak zaśpiewa na Sylwestrze!

 

Jaś Dąbrowski zrezygnował chwilowo ze swojej ulubionej kraty i postawił na dżinsową koszulę. Artur Sikorski jest natomiast wierny uwielbianej przez siebie czerni - pokazał się w czarnym płaszczu i szalu Louis Vuitton. Na uwagę na pewno zasługuje też look Huberta Gromadzkiego, finalisty "Top Mode", który na pokazie Dawida Wolińskiego zaprezentował się w spodniach w najmodniejszy wzór sezonu, czyli panterkę.

Zobacz: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski robią wielką domówkę! Przy okazji pobiją pewien rekord! Znamy szczegóły

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Instagram
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
...
Instagram
Jaś Dąbrowski
Jaś Dąbrowski
...
Instagram
Antoni Królikowski
Antoni Królikowski
...
ONS.pl
Artur Sikorski
Artur Sikorski
...
Instagram
Hubert Gromadzki
Hubert Gromadzki
...
ONS.pl
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Mikołaj Roznerski...
Jaś Dąbrowski...
Antoni Królikowski...
Artur Sikorski...
Hubert Gromadzki...