męskie stylizacje
East News/Instagram

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Koniecznie oddajcie głos w naszym plebiscycie i zdecydujcie, kto w tym tygodniu wyglądał najlepiej. W poprzednim plebiscycie wygrał Mikołaj Roznerski, pokonując m.in. Michała Szpaka. Jak będzie tym razem? Zobaczcie stylizacje i zdecydujcie!

W minionym tygodniu znani mężczyźni zaprezentowali nam cały przekrój stylizacji. Zacznijmy od zawsze eleganckiego księcia Williama w garniturze, choć sportowy i casualowy Radek Majdan też z pewnością znajdzie swoje fanki. Podejrzewamy jednak, że żaden z nich nie ma szans przy Mikołaju Roznerskim na siłowni, prężącym bicepsy w sportowej koszulce.

 

Zobacz: Mikołaj Roznerski zamierza odejść z "M jak miłość"? Aktor zdradził nam, jaka jest prawda!

 

Mikołaj Roznerski ma jednak sporą konkurencję - Michał Szpak zaskoczył bowiem swoim lookiem. W sportowej bluzie jeszcze go nie widzieliśmy! Do tego dobrał spodnie w pepitkę. Artur Sikorski ewidentnie stara się o miano najbardziej stylowego artysty. Postawił na kapelusz i skórzaną ramoneskę. Jaś Dąbrowski oddał za to urodzinowy hołd Myszce Miki, stawiając na czapkę i  szalik z jej motywem. Oczywiście nie zabrakło także wzoru kratki w jego looku.

 

Zobacz: Michał Szpak skończył 28 lat! Rozwiąż super trudny QUIZ tylko dla prawdziwych fanów! ;)

 

 

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
Zagłosuj
Instagram
Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
Instagram
Artur Sikorski
Artur Sikorski
Zagłosuj
Instagram
Książę William
Książę William
Zagłosuj
East News
Jaś Dąbrowski
Jaś Dąbrowski
Zagłosuj
Instagram
Radosław Majdan
Radosław Majdan
Zagłosuj
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Mikołaj Roznerski...
Michał Szpak...
Artur Sikorski...
Książę William...
Jaś Dąbrowski...
Radosław Majdan...