stylizacje męskie tygodnia
ONS.pl/East News/Instagram

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Koniecznie oddajcie głos w naszym plebiscycie i zdecydujcie, kto w tym tygodniu wyglądał najlepiej. Zazwyczaj najbardziej kochacie looki Michała Szpaka, ale może w tym tygodniu wasze serca podbiją gwiazdorzy "M jak miłość" - Mikołaj Roznerski i Tomasz Ciachorowski? Zdecydujcie, oddajcie swój głos i zobaczcie stylizacje poniżej!

 

W tym tygodniu gwiazdorzy "M jak miłość" - Mikołaj Roznerski i Tomasz Ciachorowski zadali szyku! Mikołaj pojawił się na premierze filmu "Pech to nie grzech" w eleganckim garniturze, natomiast Tomasz postawił na gorące trendy (te welurowe spodnie!) i klasykę (biały golf) podczas "Wielkiego testu ze świąt Bożego Narodzenia". Tym razem  w naszym plebiscycie znalazł się nawet Kuba Wojewódzki, który pojawił się na otwarciu salonu Huawei w Warszawie. Dziennikarz zwracał uwagę niebieską bomberką i koszulą we wzory.

 

Zobacz: O kim było najgłośniej w 2018 roku? Wybierz gwiazdę roku! PLEBISCYT

 

 

Michał Szpak jak zwykle zaprezentował się w oryginalnym wydaniu. Miał na sobie zwiewną jasną koszulę i spodnie z ciekawie wykończonymi kieszeniami. Maciej Musiał postawił na look w stylu vintage - miał na sobie kaszkiet, kamizelkę i koszulę w prążki. Z kolei Artur Sikorski wciąż nie rozstaje się z ukochaną skórzaną ramoneską. Dobrał do niej wzorzystą koszulę.

 

Zobacz: Michał Szpak odebrał aż trzy statuetki od "Party" i "Party.pl"! Jak czuje się zdobywca tytułu "Fenomen Roku"?

 

 

Która stylizacja najbardziej wam się podoba? :)

 

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
Zagłosuj
ONS.pl
Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
Instagram
Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
Zagłosuj
East News
Maciej Musiał
Maciej Musiał
Zagłosuj
Instagram
Artur Sikorski
Artur Sikorski
Zagłosuj
Instagram
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Zagłosuj
ONS.pl
Wyniki plebiscytu:
Mikołaj Roznerski...
Michał Szpak...
Tomasz Ciachorowski...
Maciej Musiał...
Artur Sikorski...
Kuba Wojewódzki...