Plebiscyt Kwiatkowski, Lewandowski, Roznerski
Instagram

W ostatnich plebiscytach zwyciężał Dawid Kwiatkowski. To jego stylizacja najbardziej się spodobała i gwiazdor zdobył największą liczbę głosów. W tym tygodniu młody artysta będzie konkurował z Michałem Szpakiem, Mikołajem Roznerskim czy Robertem Lewandowskim. Wybór nie będzie łatwy! Zagłosujcie w naszym plebiscycie i wybierzcie najlepszą męską stylizację tygodnia. Czekamy na Wasze głosy!

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w pomarańczowej marynarce
...
Instagram

W plebiscycie na najlepszą stylizację nie mogło zabraknąć Dawida Kwiatkowskiego. Gwiazdor tym razem postawił na mocne kolory zestawione z bielą. Czarno-pomarańczowa marynarka z charakterystycznymi płomieniami przykuwa uwagę. Czy ta stylizacja zasługuje na miano najlepszej? Zdecydujcie!

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski w kurtce jeansowej
...
Instagram

Tymczasem Mikołaj Roznerski ostatnio postawił na jeans w wydaniu total look. Jak wiadomo jeansowe stylizacje są ponadczasowe i patrząc na zestaw aktora trudno się z tym nie zgodzić. Dodatkowym elementem kolorystycznym w tej stylizacji jest kolorowa czapka z daszkiem.

Michał Szpak
Michał Szpak w dresie
...
Instagram

Z kolei Michał Szpak, który zawsze zaskakuje oryginalnymi stylizacjami, tym razem postawił na prostotę. Na rodzinne spotkanie z tatą wybrał się w luźnym niebieskim dresie. Trzeba przyznać, że nawet w sportowej stylizacji prezentuje się doskonale. Zgadzacie się?

Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek w niebieskiej sukience i wysokich butach od Gucci
...

Na uwagę zasługuje też ostatnia stylizacja Radosława Majdana. Były piłkarz zdecydował się na klasyczny wakacyjny look złożony z granatowych spodenek i luźnej, białej koszuli. Ten rodzaj stylizacji zawsze się sprawdzi podczas letnich wyjazdów, a co najważniejsze jest ponadczasowy. Patrząc na zdjęcie pary nie sposób nie wspomnieć o oryginalnych butach Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wywołały wiele kontrowersji!

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
...
Instagram

Robert Lewandowski ostatnio zaskoczył wakacyjną stylizacją. Piłkarz jest znany z dobrego stylu, ale w tak modnym zestawie nie widzieliśmy go już dawno. Na szczególną uwagę zasługują dodatki, które wybrał. Lustrzane okulary i modny kapelusz to jedne z najmodniejszych elementów stylizacji w tym sezonie. Podoba Wam się look piłkarza?

Dominik Rupiński
Dominik Rupiński
...

Po raz kolejny w naszym plebiscycie znalazł się Dominik Rupiński. Młoda gwiazda Internetu znów zwraca uwagę swoimi stylizacjami. Tym razem Dominik postawił na mocne kolory. Różowa bluza w połączeniu z ciemnymi spodniami i białymi, modnymi sneakersami wypada doskonale. Jak oceniacie ten look?

Wyniki plebiscytu:
Dawid Kwiatkowski...
Mikołaj Roznerski...
Michał Szpak...
Radosław Majdan...
Robert Lewandowski...
Dominik Rupiński...