męskie stylizacje
East News/ONS.pl/Instagram

Wybieramy męską stylizację tygodnia! W zeszłym tygodniu nasz plebiscyt wygrał Dominik Rupiński, który zachwycił was swoim jasnym total lookiem. Dominik najwyraźniej polubił się w takim wydaniu, bo znów wybrał podobne zestawienie kolorystyczne. Czy teraz też was zachwyci?

Zanim zdecydujecie się na niego zagłosować, zobaczcie też pozostałe męskie stylizacje. Wybór jest spory, bo możecie głosować na looki Dawida Kwiatkowskiego, Artura Sikorskiego, Marcina Dubiela i Tomka Ciachorowskiego. Zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej i wybierzcie najlepszą!

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w czarnej stylizacji
...
ONS.pl

Dawid Kwiatkowski zjawił się ostatnio na imprezie jednego z magazynów w eleganckim czarnym garniturze. Rzadko mamy okazję podziwiać wokalistę w takim wydaniu! Doceniamy i przy okazji zachwycamy się jego srebrnymi butami, wow!

Dominik Rupiński
Dominik Rupiński w białej stylizacji
...
Instagram

Dominik Rupiński znów wybrał jasny look, ale tym razem zestawił swoje beżowe spodnie z szarą bluzą. Po raz kolejny udowodnił, że jasne barwy doskonale sprawdzają się jesienią. Jesteśmy za! 

 

Marcin Dubiel
Marcin Dubiel w koszuli w kratę
...
East News/ONS.pl

Marcin Dubiel to znany Youtuber, który również zjawił się na imprezie tego samego magazynu. Postawił na skromny look z koszulą w kratę w roli głównej. Taka stylizacja jest idealna na co dzień i łatwo można się nią zainspirować. Domyślamy się, że look Marcina ma sporo fanów!

Artur Sikorski
Artur Sikorski w skórzanej kurtce
...
Instagram

Czasem wystarczy zwykła kurtka i prosty t-shirt, żeby dobrze wyglądać. Doskonale to wie Artur Sikorski, który ceni sobie minimalizm w modzie, a my go rozumiemy!

Tomek Ciachorowski
Tomek Ciachorowski w szarej marynarce
...
East News

Tomek Ciachorowski już wiele razy udowodnił, że jest fanem mody i nie boi się odważniejszych kolorów. Podczas gdy panowie często wybierają szarości i czernie, on stawia na czerwienie i modne wzory, w tym wypadku kratę. Oby tak dalej!

Wyniki plebiscytu:
Dawid Kwiatkowski...
Dominik Rupiński...
Marcin Dubiel...
Artur Sikorski...
Tomek Ciachorowski...