Plebiscyt tygodnia
ONS.pl

 

Wybieramy najlepszą stylizację tygodnia! Głosuj w naszym plebiscycie i zdecyduj, która gwiazda wyglądała najlepiej. Swoim wyglądem na pewno zachwyca Agnieszka Więdłocha. Piękna, czerwona suknia, w której pojawiła się na premierze filmu "Planeta Singli 2" zapiera dech w piersiach. Na uwagę zasługuje też skórzana sukienka mini Julii Wieniawy z kolekcji Moschino [tv] H&M. A może najlepiej wypadła Paulina Sykut w modnej, jesiennej stylizacji. Zagłosujcie w plebiscycie, wybór najlepszej stylizacji należy do Was!

 

Agnieszka Więdłocha w tym tygodniu zachwyciła nie tylko wyjątkową stylizacją, ale na jaw wyszedł również sekret z jej życia prywatnego. Okazuje się, że aktorka i Antoni Pawlicki wzięli sekretny ślub. Z kolei Julia Wieniawa zaskoczyła odważnym zestawem od Jeremy'ego Scotta, a Kasia Tusk zaprezentowała na swoim blogu kolejną ciążową stylizację.

 

Zobacz: Julia Wieniawa jest w ciąży?! Te ZDJĘCIA dały jej fanom do myślenia

 

Największe zaskoczenie tego tygodnia to nowa fryzura Anny Lewandowskiej. Trenerka zdecydowała się na odważną zmianę wizerunku, która wypada zdecydowanie na plus! Kolejne miejsce w naszym plebiscycie zajmuje Natalia Siwiec, ubrana cała w motywy zwierzęce. Drapieżny look celebrytki zasługuje na zwycięstwo? O wygraną walczy też Paulina Sykut-Jeżyna w uroczej sukience w kratkę marki Mohito.

 

Zobacz: Plejada gwiazd na premierze filmu "Planeta Singli 2"! Która z aktorek wypadła najlepiej? GŁOSUJ

Agnieszka Więdłocha
Agnieszka Więdłocha na Planecie Singli 2
...
ONS.pl
Paulina Sykut
Paulina Sykut
...
Instagram
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska ma grzywkę
...
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec w futrze w cętki
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa na premierze kolekcji Moschino dla H&M
...
ONS
Kasia Tusk
Kasia Tusk w swetrze
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Agnieszka Więdłocha...
Paulina Sykut...
Anna Lewandowska...
Natalia Siwiec...
Julia Wieniawa...
Kasia Tusk...