Michał Szpak na premierze płyty Prince'a
EastNews

Uwaga, uwaga czas wybrać najlepszą męską stylizację tygodnia! Oczywiście nie jest żadnym zaskoczeniem fakt, że w poprzednim tygodniu wygrał Michał Szpak. Podejrzewamy, że teraz może być podobnie, bo artysta znów zaskoczył swoim lookiem. Zanim jednak zdecydujecie, żeby zagłosować na Michała, zobaczcie też inne stylizacje: Dawida Kwiatkowskiego, Antka Królikowskiego, Artura Sikorskiego czy Piotra Czaykowskiego. Może któraś z nich podbie wasze serca? 

Michał Szpak
Michał Szpak w przezroczystej koszuli
...
ONS.pl

Oczywiście nie da się ukryć, że wciąż nikt nie jest w stanie przyćmić stylu Michała Szpaka, który zawsze potrafi zwrócić na siebie uwagę. Jego przezroczysta koszula to hit! To samo śmiało możemy powiedzieć o brokatowych butach i błyszczących spodniach. 

Artur Sikorski
Artur Sikorski w czarnym total looku
...
Instagram

Artur Sikorski ceni sobie czarne total looki. Młody artysta zdecydowanie ma swój styl - ostatnio zaprezentował się w w czarnej bluzie z białymi elementami i grafiką. Do tego wybrał stylowe Vansy. 

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w kolorowej koszuli
...
ONS.pl

Dawid Kwiatkowski ostatnio coraz częściej stawia na kolorowe i oryginalne stylizacje. Nic więc dziwnego, że na otwarciu Pop Up Store wybrał barwną koszulę, obok której nie da się przejść obojętnie.

Antoni Królikowski
Antoni Królikowski w garniturze
...
ONS.pl

Antoni Królikowski rzadko bywa na czerwonym dywanie, ale czasem robi wyjątek! Tym razem zjawił się na Operze Czarodziejski Flet w Warszawskiej Operze Kameralnej. Z tej okazji postawił na garnitur. Antoni Królikowski wie, jak zadać szyku! 

Piotr Czaykowski
Piotr Czaykowski w obcisłej koszulce
...
ONS.pl

Piotr Czaykowski postawił na prosty i minimalistyczny look, ale jak widać, nie potrzebował żadnych szalonych kolorów czy oryginalnych dodatków, żeby wyglądać świetnie. W prostocie siła! Wystarczyło jedynie, że Piotr podwinął nogawki swoich spodni i jego stylizacja wyglądała zdecydowanie ciekawiej! 

Więcej na temat stylizacje gwiazd
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Artur Sikorski...
Dawid Kwiatkowski...
Antoni Królikowski...
Piotr Czaykowski...