Michał Szpak na konferencji Polsat Superhit Festiwal
East News

Czas wybrać męską stylizację tygodnia! Ostatnio wygrał Michał Szpak, który zachwycił was swoją klasyczną, biało-czarną stylizacją. Czy tym razem również uznacie, że Michał wyglądał najlepiej? Poniżej możecie zobaczyć looki innych gwiazdorów, wśród których nie zabrakło nawet księcia Harry'ego, Dawida Kwiatkowskiego, Jasia Dąbrowskiego i Justina Biebera. Kto waszym zdaniem wyglądał najlepiej?

Michał Szpak
Michał Szpak w swetrze z pomponami
Zagłosuj
East News

Michał Szpak ostatnio rzadko bywa na salonach, ale dla konferencji Polsatu SuperHit Festiwal zrobił wyjątek. Tęskniliśmy za jego stylizacjami! Tym razem artysta postawił na oryginalny sweter z pomponami w pomarańczowym kolorze, więc - tak jak Dawid Kwiatkowski - wie, co w modzie piszczy. Do tego spójrzcie na jego buty - naszym zdaniem Michał Szpak wygrał nimi ten ranking! A wy co sądzicie? 

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w pomarańczowej kurtce
Zagłosuj
Instagram

Dawid Kwiatkowski jak zwykle nas zaskoczył! Wokalista postawił na świetną pomarańczową kurtkę i spodnie z lampasami w tym samym odcieniu. Warto dodać, że kolory cytrusów to hit tego sezonu! Naszą uwagę zwróciła też czarno-biała koszula muzyka w ciekawy wzór. 

Justin Bieber
Justin Bieber w spodniach z naszywkami
Zagłosuj
East News

Justin Bieber preferuje casualowo-sportowy styl. Często można go zobaczyć w dresowych bluzach, luźnych spodniach i senaekrsach. Tak było i tym razem, ale na szczególną uwagę zasługują jego spodnie z napisami i niemal kosmiczne buty. Są świetne!

Jaś Dąbrowski
Jaś Dąbrowski w czarnej stylizacji
Zagłosuj
Instagram

Jaś Dąbrowski postawił na look w ciemnych kolorach. Wokalista miał na sobie jeden ze swoich ulubionych elementów każdej stylizacji, czyli golf, i stylową dżinsową kurtkę z napisami. Uwagę zwracały także luźno wiszące szelki od spodni, które były ciekawym dodatkiem. 

Książę Harry
Książę Harry z synem na rękach
Zagłosuj
East News

Zacznijmy od stylizacji księcia Harry'ego, która bez wątpienia przejdzie do historii, oczywiście za sprawą tego wyjątkowego wydarzenia, czyli przedstawienia światu pierwszego dziecka książęcej pary - Archiego. Książę Harry na tę okazję wybrał szary garnitur i wyglądał bardzo stylowo. Musimy przyznać, że w szarościach mu do twarzy!

Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Justin Bieber...
Jaś Dąbrowski...
Książę Harry...