Metaliczne barwy wciąż na topie! Wiedzą to najbardziej stylowi wokaliści polskiej sceny muzycznej - Dawid Kwiatkowski i Michał Szpak. Obaj zawsze zachwycają swoimi stylizacjami i mogą stanowić wzór do naśladowania dla wszystkich facetów (i nie tylko! Nie jest bowiem tajemnicą, że Michał Szpak często sięga po kobiece stroje!). Teraz obaj postawili na ciepłe puchowe kurtki w metalicznych barwach. Który wygląda lepiej?

 

Zobacz: MICHAŁ SZPAK ZASZALAŁ Z WYGLĄDEM! CZY TO DOBRA ZMIANA? OPINIE FANÓW SĄ PODZIELONE...

 

Złoty Dawid Kwiatkowski czy srebrny Michał Szpak?

Dawid Kwiatkowski wybrał dwustronną puchówkę od MMC. Z jednej strony kurtka jest czarna, a z drugiej złota. Obie barwy przypadły wokaliście do gustu i w obu prezentuje się genialnie!

 

Michał Szpak postawił na srebrną puchówkę. Jego kurtka jest krótsza niż puchówka Kwiatkowskiego, ale i tak robi wrażenie! Przede wszystkim pasuje do jego sportowej stylizacji - bluzy i spodni Adidas. 

 

Który look bardziej wam się podoba?

 

Przeczytaj też: POJEDYNEK GIGANTÓW! Michał Szpak czy Dawid Kwiatkowski? Którego jurora muzycznego show polubiliście bardziej? Głosujcie!

 

Polecamy: Michał Szpak stawia na spodnie w geometryczny wzór! Na wyprzedażach jest takich pełno – oto 10 najlepszych par

Więcej na temat Michał Szpak Dawid Kwiatkowski