Nowe fryzury gwiazd. Ostrowska, Żmuda-Trzebiatowska, Kożuchowska
Instagram

Polskie gwiazdy uwielbiają eksperymentować ze swoim wyglądem. Metamorfozy kuszą je przede wszystkim na wiosnę. Bądźmy szczerzy: która kobieta, wraz z pierwszymi promieniami słońca, nie myślała bowiem o zmianie koloru włosów lub ich długości? Niektóre z polskich gwiazd, na czele z Małgorzatą Kożuchowską i Iloną Ostrowską, dały się ponieść fantazji i zafundowały sobie całkiem nowe fryzury! Która z metamorfoz podoba wam się najbardziej? Zdecydujcie głosując w naszym plebiscycie! 

Ilona Ostrowska
Ilona Ostrowska w blond włosach
Zagłosuj
Instagram

To była jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz ostatnich tygodni. Ilona Ostrowska zaskoczyła wszystkich stawiając na blond. Do tej pory gwiazda "Rancza" była bowiem wierna ciemnemu kolorowi włosów. Musimy jednak przyznać, że w blondzie wygląda świeżo i promiennie. W takim wydaniu lubimy ją jeszcze bardziej, a wy?

Marta Żmuda Trzebiatowska
Marta Żmuda Trzebiatowska przefarbowała się na blond
Zagłosuj
Instagram

Marta Żmuda Trzebiatowska postawiła na blond! Aktorka zrobiła to ponoć dla roli. Okazuje się, że Marta Żmuda Trzebiatowska ma zastąpić Natalię Rybicką w serialu "Blondynka". Podoba wam się ta zmiana?

Doda
Doda w lawendowej spódnicy na gali Plejady
Zagłosuj

Doda zerwała z jasnym blondem! Dla niektórych jest to ogromny cios. Fani Dody od zawsze kojarzą ją bowiem z platyną. Jednak piosenkarka postawiła na naturalność. Oprócz tego chciała zadbać o kondycję swoich włosów. My jesteśmy zachwyceni, a wy?

Anna Starmach
Anna Starmach zmieniła fryzurę
Zagłosuj
Instagram

Anna Starmach zdecydowała się na delikatną, aczkolwiek bardzo korzystną metamorfozę. Jurorka programu "MasterChef Junior" postanowiła bowiem podciąć włosy. Teraz jej fryzura wygląda na lekką i naturalną. Podoba wam się efekt końcowy?

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze dłuższych włosach
Zagłosuj
East News

To koniec strzyżenia się "na Małgorzatę Kożuchowską"? Aktorka od lat nosiła krótkie, uniesione włosy, które były jej znakiem rozpoznawczym i nadawały jej charakteru. Jednak od dłuższego czasu Małgorzata Kożuchowska zapuszcza włosy. Zdania na temat jej nowej fryzury są podzielone. A wy po której stronie jesteście? 

Dominika Gawęda
Dominika GawęDominika Gawęda ścięła włosy da ścięła włosy
Zagłosuj

Dominika Gawęda pożegnała się ze swoimi długimi, jasnymi włosami. Teraz postawiła na wygodę. Jak wam się podoba odmieniona wokalistka Blue Cafe? Jesteście na tak?

Justyna Żyła
Justyna Żyła zmieniła fryzurę
Zagłosuj
Instagram

Justyna Żyła postanowiła zaszaleć na wiosnę i postawiła na grzywkę. Musimy przyznać, że w tej fryzurze wygląda naprawdę twarzowo. Zgadzacie się z nami?

Alżbeta Lenska
Alżbeta Lenska zmieniła kolor włosów
Zagłosuj
Instagram

To jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz wśród polskich gwiazd! Alżbeta Lenska była zmuszona ściąć włosy ze względu na operację tętniaka, którą przeszła w tamtym roku. Aktorce na tyle spodobała się jej nowa fryzura, że postanowiła ją zachować. Co więcej, poszła o krok dalej. Alżbeta Lenska postanowiła pofarbować swoje krótkie włosy na platynowy blond. Jej mąż był zachwycony! Wy również?

 

Marta Manowska
Marta Manowska w camelowym płaszczu
Zagłosuj
East News

Ta metamorfoza wzbudziła sporo kontrowersji wśród fanów Marty Manowskiej. Do tej pory prowadząca "Rolnik szuka żony" była bowiem wierna jasnym włosom. Był to nawet jej znak rozpoznawczy. Jednak Marta Manowska uznała, że chciałaby zmienić coś w swoim wyglądzie. Zaczęła więc od włosów. Musimy przyznać, że był to odważny krok. Czy na plus? Oceńcie sami!

Wyniki plebiscytu:
Ilona Ostrowska...
Marta Żmuda Trzebiatowska...
Doda...
Anna Starmach...
Małgorzata Kożuchowska...
Dominika Gawęda...
Justyna Żyła...
Alżbeta Lenska...
Marta Manowska...