męskie stylizacje
Instagram/East News

Chyba nikt nie będzie zaskoczony, jeśli powiemy, że Michał Szpak zdobył najwięcej głosów w naszym zeszłotygodniowym plebiscycie na najlepszą męską stylizację! Pokochaliście tęczową kurtkę z cekinami artysty, więc podejrzewamy, że jego look z tego tygodnia również was zachwyci. Tym razem Michał Szpak pojawił się na festiwalu Top of the Top 2019 w Sopocie i obok jego stylizacji nie dało się przejść obojętnie. Czy znów zdobędzie wasze głosy? Zobaczymy! Tym bardziej, że ma sporą konkurencję! Zobaczcie wszystkie męskie stylizacje z tego tygodnia i wybierzcie najlepszą. 

Michał Szpak
Michał Szpak podczas festiwalu Top of the Top 2019
...
East News

Obawiamy się jednak, że wszystkie starania gwiazdorów z naszego plebiscytu całkowicie blakną przy Michale Szpaku! Artysta znów zaszalał podczas festiwalu Top of the Top 2019 w Sopocie, a o jego stylizacji mówią teraz wszyscy! Michał Szpak zaprezentował się w bluzce z supermodnymi bufiastymi rękawami i w skórzanych spodniach. Całą robotę robią też dodatki - botki na obcasach, wielki kapelusz z cekinami oraz maska. To dopiero nazywa się efekt WOW!

 

Maciej Musiał
Maciej Musiał w casualowej stylizacji
...

Maciej Musiał już od dawna wybiera casualowe stylizacje w barwach ziemi. Aktor nie lubi rzucać się w oczy i wybiera ciemne kolory, proste fasony i zdecydowanie rezygnuje z krzykliwych looków. Dzięki temu każdy fan w prosty sposób może naśladować jego styl, a to się ceni!

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w futrze
...
Instagram

Wow! Dawid Kwiatkowski cofnął się w czasie i postawił na look rodem z epoki kamienia. Wokalista dogadałby się na pewno z Fredem Flinstonem! ;) Oczywiście wiemy, że to specjalna stylizacja do sesji zdjęciowej lub nowego teledysku, ale nie zmienia to faktu, że postanowiliśmy ją wyróżnić. W końcu w takim wydaniu nieczęsto widujemy Dawida! :)

Dominik Rupiński
Dominik Rupiński w ogrodniczkach
...
Instagram

Ogrodniczki wracają do łask! Ostatnio Paulina Sykut pokazała się w ogrodniczkach, a teraz Dominik Rupiński. Wszystko wskazuje na to, że ten element garderoby coraz częściej będziemy mogli podziwiać zarówno w damskich, jak i męskich stylizacjach. I dobrze, bo to wyjątkowo uniwersalne ubranie, które pasuje na wiele okazji. Wystarczy dobrać ciekawą bluzkę lub t-shirt i look gotowy!

Filip Kłoda
Filip Kłoda w czarnych spodenkach
...
Instagram

Filip Kłoda odnalazł swój styl i jest cały czas wierny czarnym total lookom. Młody Tiktoker udowadnia tym samym, że mimo swojego zamiłowania do czerni, potrafi stworzyć różne stylizacje. Co istotne - każdy jego młody fan może go bez problemu naśladować!

Więcej na temat stylizacje gwiazd
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Maciej Musiał...
Dawid Kwiatkowski...
Dominik Rupiński...
Filip Kłoda...